Wpis z mikrobloga

@redb77: Mam dla ciebie radę, nie jedz żółtego śniegu i taką użyteczniejszą też mam, kontroluj minimapę żeby żółtych wykrzykników nie przegapić, to się do całej gry odnosi ale parę razy jak kończyłem kontrakt to musiałem reloada robić bo się okazywało że jakiś event jednorazowy strigerowałem jak na płotce śmignąłem koło gadających wieśniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@redb77: ja wchodziłem pierwszy raz do Novigradu mając za sobą ponad 100h przerzucania każdego kamyka w Białym Sadzie i Velen... nie tak dawno, wiosną 2020. Kilka tygodni temu skończyłem podstawkę i ruszyłem na dodatki.
Dobrej dalszej zabawy!
@Goronco: widocznie nie zaglądałeś pod każdy kamyk itd. Miałem conieco "nieliniowe" przejście, tzn w czasie grania w podstawkę wbiły mi się elementy z Serca z Kamienia. No i np. na samym początku nie ogarniając niektórych tematów ze 3h robiłem różne podejścia do "jak pokonać tego cholernego krabopająka z lvl26" w momenci, gdy sam byłem na lvl8 (owszem, na trudności 'Miecz i opowieść' - i wielokrotnie po obiecującym początku udawało mi się