Wpis z mikrobloga

@krL1312: kurde, jeszcze niedawno kandydatem do spadku co rok była korona, i zawsze uciekali śmierci spod kosy(do czasu jak się okazało) Wydaje mi się, że Płock zajął ich miejsce bo w naturze nic nie ginie jak się okazuje. Underground sezonu także jest ale tym razem już nie piast tylko raków. Ta liga jest piękna, jednak obstawiam, że klątwa Forsella dalej trwa i Mielec leci w tym sezonie.
@Aquamen: Koroneczkę Ojrzyńskiego to chociaż lubiłem oglądać, a później dzięki kulisom, które robił Siejo nadal lubiłem oglądać i kibicowałem zawsze żeby się utrzymywali, ale jak wypieprzyli Sieja, a Zając zaczął się wypowiadać i zaczęto ściągać szrot to ten klub zaczął się robić drugim Płockiem i dobrze że poleciał może się ogarnie.
@krL1312: pierwsza liga robi się strasznie mocna, jak na nasze warunki oczywiście. Nie pamiętam aby było tam tyle znanych klubów jednocześnie, to bardzo dobrze. Zastanawia mnie tylko posunięcie pzpnu, zamiast zmniejszyć liczbę miejsc aby bogaci ludzie chcieli inwestować w kluby, bo wiadomo, że jak jest czegoś mało albo jest trudne do zdobycia to człowiek chce to mieć, to zibi zwiększa ilość klubów czyniąc ligę łatwą, gdzie nawet Janusz ze średnim portfelem
@Aquamen: tak szczerze, ze w tym sezonie o wiele ciekawsza jest 1 liga moim zdaniem. Masz 5 mocnych zespolow na awans ( Termalica, Lks, Gornik Leczna, Arka, Radomiak / Korona/ Chrobry), i o wiele to ciekawsze. Czy Korona odbuduje sie i bedzie w barazach? Czy Termalica wytrzyma cisnienie, czy Lks nie sfrajerzy, czy Arka wroci szybko z Mamrotem( ͡° ͜ʖ ͡°)