Wpis z mikrobloga

Czemu tutaj jest taka wielka szkalacja kosciola, wykopki...?
Ja chodze do kosciola choc co prawda nie jestem zagorzałym katolem. Kompletnie nie rozumiem o co te spiny...ze ksiądz gwałciciel? To tylko grzeszni ludzie i mają takie same słabości jak kazdy z nas...po drugie takie generalizowanie bo ksiadz pedofil to tez utopia.
Nigdy sie nie spotkalem aby na mszy kosciol kogoś szkalowal, namawial do nienawisci czy też dzielil społeczeństwo.
To manipulacje tak działają ze Wy szkalujecie kosciol a sami nawet tam nie bywacie. Ktos wstawi jakis artykul i juz generalizacja. Szkoda ze nikt nie wstawia artykułów jak przegrywy lvl 30ste zaczynaja gwalcic dzieci bo im leb sie #!$%@? od nie ciupciania. Milrgo poniedzialku
#wiara #dyskusja #religia #wykopki
  • 8
@Selavi: Tylko wiesz, przegryw 30lvl za to odpowiada normalnie, a ksiądz pedofil jedynie zostanie przeniesiony na inną parafie i wszystko zostanie zamiecione pod dywan.
ksiądz gwałciciel? To tylko grzeszni ludzie i mają takie same słabości jak kazdy z nas

@Selavi: Mów za siebie. Ja pociągu do gwałtów nie przejawiam. I nie, to nie są byle słabości, tylko bardzo, bardzo ciężkie przestępstwo.
@Selavi: Skoro kościół wtrąca się do życia innych (nie tylko katolików) to ludzie stawiają temu opór. Przez lata nie dyskutowałem na temat samego kościoła, ale z czasem przestałem być obojętny, a stałem się antykościelny i anty w stosunku do religii jako takiej.
To tylko grzeszni ludzie i mają takie same słabości jak kazdy z nas...


@Selavi: my za takie coś poszlibyśmy siedzieć na grube lata. Oni nawet rozprawy nie mają.