Wpis z mikrobloga

@sowass: Szyba się nierealistycznie zbiła gunwo!!!!!!!!!!!!11111111111 SPRZEDAM KONTO STEAM BO NIE CHCE MI SIĘ CZEKAĆ NA ZWROT

Już wiem, że będę się dobrze bawił! Jeszcze tylko oddać garnitur do pralni i jestem gotowy na premierę!
@sowass: Przecież ten gameplay wygląda fenomenalnie xD Graficznie można by to i owo poprawić, ale to też wersja przed patchem i konsolowa. Na PC będzie zdecydowanie lepiej. Glitche i bugi raczej będą i nie ma co się przy tej skali świata spodziewać gry bez błędów - jak komuś to przeszkadza to może odpalić za pół roku, kiedy pewnie większość się #!$%@?. Ale jako sama gra to gameplayowo wygląda mega - swoboda
@greven: I tak i nie. Póki nie zagram to nie będę krzyczał, że szajs tak samo jak nie bedę krzyczał, że gra jest fenomenalna. Wygląda przyzwoicie.

Nie irytują mnie glitche i bugi, to się da wyeliminować. Irytuje mnie poziom idiotyzmów fabularnych jak rowniez dziwnych rozwiązań gameplay'owych.
Irytuje mnie poziom idiotyzmów fabularnych jak rowniez dziwnych rozwiązań gameplay'owych.


@SuperSuperSuper: Które jesteś w stanie ocenić na tę chwilę jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo to że gameplay wygląda dobrze to mogę ocenić - biegi, strzały, płynne włamywanie się do sieci wroga. Wygląda to wszystko po prostu dobrze. Jak fabuła i misje poboczne będą trzymać poziom to mi to wystarczy ¯\_(ツ)_/¯
@greven: Nie chcę spoilerować fabuly za bardzo bo dotyczy relacji głównego bohatera z Johnnym Silverhandem. Tak samo ścieżka budowania relacji z Jackiem. Duży zarzut mam co do tego w jaki sposób przydzielane są Ci misje, ot po prostu wjeżdzasz na nowy obszar mapy i ktoś do Ciebie dzwoni. Czaje skąd się to bierze bo hipotetycznie jest to rozwiązane fabularnie but still.

- Brak responsywności npc'ów na wykonywane przez głównego bohatera akcje
Rozumiem, że się jarasz grą i Ci się nie dziwie. Tylko od razu agresywnie wyskakujesz i bronisz gierki jak dzik nie starając się na nią krytycznie spojrzeć. I nie mówie tutaj o krytykowaniu tylko dystansie do tego, co się prezentuje.


@SuperSuperSuper: Wiesz, rzucasz tutaj wieloma konkretami których nie jestem w stanie zweryfikować, bo NIE GRAŁEM w grę póki co, ani nie oglądałem całościowo filmów, aby sobie niczego nie spoilerować. Z tego
@SuperSuperSuper: I żebyśmy się zrozumieli - uważam Twoje uwagi za absolutnie zasadne. Tak jak napisałem, mamy ewidentnie inne oczekiwania wobec tej gry. Dla mnie nawet z błędami będzie czymś na co czekałem od dawna. Myślę, że natomiast możemy się oboje zgodzić, że z jednej strony nie można powiedzieć że jest jakimś arcydziełem, bo z dużym prawdopodobieństwem nie jest, ale NA PEWNO nie będzie klapą, dramatem, katastrofą, jaką tutaj na tagu frustraci
@greven:

Wiesz, rzucasz tutaj wieloma konkretami których nie jestem w stanie zweryfikować, bo NIE GRAŁEM w grę póki co, ani nie oglądałem całościowo filmów, aby sobie niczego nie spoilerować.


I na tym poprzestańmy. Poza tym streamem widziałem kilka innych, przejrzałem dużo materiałów w necie. Ergo mam, choćby minimalnie, większe pojęcie na ten temat niż Ty. Nie podchodzę wybiórczo. Nie krytykuje tylko oceniam na podstawie tego, co widzę. Widzisz popełniasz trochę taki
@greven: Tez zeby nie wyjsc na ciula to jest masa #!$%@? dobrych rzeczy, prolog corpo jest mega mocno napisany, mikrointerakcje i rzeczy, ktore dzieja sie w tle, zachowania postaci glownych i ich reakcje to czysty miód.
Masa smaku i widać jak ogromna ilośc pracy została włożona w preprodukcje i populowanie tego świata. To samo, co było w W3 tutaj jest podkręcone do potęgi.

Cieżko jest to ocenić, naprawdę. I myślę, że