Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#cyberpunk2077
Wytłumaczy mi ktoś czemu tu siedzą takie dzbany i oceniają już cała gre przez pryzmat leakow przedpremierowych ze starych konsoli? Nawet community Fify jest bardziej ogarnięte i ocenia grę dopiero po pierwszych patchach XD
Przypominam że to jest rpg jak ktoś się spodziewał gameplayu rodem z gta albo far cry to nic dziwnego że jest zawiedziony. Vampire the Masquerade miało jeden z najbardziej drewnianych gameplayi w jakie grałem ale mimo to była to gra świetna i ceniona
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosmox30: ale na ps5 jest taka sama gra co na 4 jedynie z lepsza rozdzielczościa i w przyszłym roku chyba ma wyjść dopiero patch na nową generację
@Toton: odpisywanie wam to jak #!$%@? tłumaczenie ścianie. TA GRA BYŁA PISANE POD ‚STARE’ OD 3 TYGODNI KONSOLE.
#!$%@? już naprawdę nie mogę. Nie wiem czy wy jesteście takimi amebami czy udajecie czy co #!$%@?. Myślisz, ze czemu nie wychodzi ta gra na ps5/SX
BO WERSJI NA TE KONSOLE NAWET NIE MA.
@Toton: Ta gra była robiona na stare konsole, więc na nich powinna działać, miała mieć premierę w 2019 czyli wtedy kiedy dopiero zapowiadano ps5/xboxx.
Leaki są na wersji Gold, czy nie uważasz że jak kupisz grę za 200 zł to powinna działać po instalacji? Nie każdy ma nielimitowany internet, są kraje ze za każdy dodatkowy GB się placi, nawet po kablu.

Nawet community Fify jest bardziej ogarnięte i ocenia grę dopiero
@Toton Wczorajszy strim Pana Carlosa trwał 7h był w 1080p I na wersji gry robionej przez 7lat z listopada na PS5 zatwierdzonej dwa miesiące temu i mającej oficjalnie trafić do sprzedaży aż do ostatniej chwili. Spokojnie trzymajcie się day one patch zateguje grafikę, model jazdy i strzelania, fizykę, bugi, inteligencję i dretwote
( ͡º ͜ʖ͡º) https://i.4cdn.org/v/1607333321093.webm
@Toton: Odpowiem ci kolego - bo to Polska. Nasze społeczeństwo ma we krwi narzekanie i hejtowanie zwłaszcza na tych, którzy są na szczycie. Jest spora cześć ludzi, która odczuje dziką satysfakcję jeśli CP nie okaże się grą wybitną i akcje CDP mocno spadną.