Wpis z mikrobloga

krótka piłka mireczki i mirabelki. robię #rozdajo w którym każdy może wziąć udział.
oddam #xboxone #xbox one s dysk 1tb, 2pady, plus 3 gry (fifa 19, dark souls remastered i wiedźmin game of the year, czyli wszystkie dodatki).

co trzeba zrobić? wystarczy, że wpłacisz dowolną kwotę na leczenie dziewczynki, która cierpi skoliozę z łamliwością kości https://www.siepomaga.pl/waleczna-maja

losowanie zrobię jutro o 20-21. przy wpłacie trzeba wpisać nazwę użytkownika z wykopu. żeby było mi łatwiej ogarnąć was, to proszę udostępnijcie mi na pw link do swojej wpłaty.

oczywiście wysyłka na mój koszt, paczkomat. ewentualnie jak komuś spieszy się, to mogę podrzucić osobiście konsole do #wroclaw i okolice do 50km...
Pobierz bylemtam - krótka piłka mireczki i mirabelki. robię #rozdajo w którym każdy może wzią...
źródło: comment_1607332036JAcGpItPjfRFWqQJ2hbLL9.jpg
  • 92
@dziecielinapala: Widzę po fotkach że dziewczynka ma bardzo podobne skrzywienie do mojego, w odcinku piersiowym około 60 stopni...? Mi po pierwszej operacji w Lublinie skorygowali to skrzywienie do poniżej 30 stopni, co wielu innych chirurgów u których byłam uważało za niemożliwe. Przy czym ja mam 27 lat, a to jest młoda dziewczynka, u której wszystko da sie jeszcze zrobić. Jakby co zapraszam na priv, może się okaże, że nie zagranica a