Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "pyre, czy żelki gusto śmierdzo kapusto?"
odpowiadam - nie
wygrałam żelki ostatnio dużo w sobote wyjęłam z czapkomatu przyniosłam
najlepsze są te długie takie co na zdjęciu są na samej górze a reszta też bardzo dobra
smaki różne kształty też różne
zjadłam tak po 1-2 jak przyniosłam a dziś to tylko te długie jadłam i kwaśne konfidentki też
cola też fajne
arbuzowe bardzo dobre i te takie jagudki drugie od góry
te kwaśne są ciekawe bo są okropnie kwaśne ale też nie chciałabym żeby były mniej kwaśne
to już moja trzecia darmowa paczka z żelkami i aż mi wstyd że znów wygrałam xD nie wiem jak się odwdzięczyć
nie zjem ich aż tyle bo jest ich MEGA dużo a trzeba zjadać póki dobre
te co mi smakują najbardziej to wiadomo zjem
a tak to troche rozdam osobiście jakimś kurde nie wiem ludziom których znam
a troche bym przekazała dalej wykopkom pewnie
wiec pewnie kiedys tam zrobie rozdajo ale nie teraz
jak już będę rozdawać to z rozmachem wielkie plusowańsko będzie
później upozoruję losowanie i tym co ich lubie to wyślę żelki takie niemacane
jak kogoś za bardzo nie lubię to każdą żelkę obliżę i potem mu je wyślę
a jak kogoś nie cierpię to nasram w wiadereczko po żelkach i też swoją wygraną otrzyma
#gusto #chwalesie
wołam @ecco bo głodną nakarmił!
P.....a - ludzie pytają mnie "pyre, czy żelki gusto śmierdzo kapusto?"
odpowiadam - ...

źródło: comment_1607303566DwKtWIlaaFtKDyd6BB5sdN.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: kiedy wygrywa pan henio albo pani marysia to ok, ale kiedy wygrywa pyra znana osoba na mirko i robi chwalebny wpis bo jak sama twierdzi aż jej wstyd że trzeci raz wygrała to jak to wygląda? Czego tu nie rozumieć? Nie jestem też sam w swoich podejrzeniach, wiele osób pisze to samo. Nie mam co wiecej tu napisac, może jeszcze niech @ecco coś powie w temacie, mi to
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrbimbek Uznajmy że faktycznie jestem znana.
????
Co w związku z tym?
Skrypt losujący, traktujący każdego równo ma mnie z tego powodu potraktować gorzej?
Dano mi równe szanse, poszczęściło mi się, bo mogło i nie mam obowiązku czuć się z tego powodu jakaś winna. Przecież to nie ja sobie te żelki dałam.
Nic mi o tym nie wiadomo, by to była jakaś celowa akcja która miała polegać akurat tak, jak Ty to
  • Odpowiedz
nie zjem ich aż tyle bo jest ich MEGA dużo a trzeba zjadać póki dobre


@PyraPrzeznaczenia: Oczywiście, że zeżresz wszystkie. Będzie płakać pod prysznicem jaka z Ciebie gruba świnia jednocześnie napychając garściami paszczę żelkowymi wężami.
  • Odpowiedz
  • 2
W pokrętny sposób pomogłam Ecco odsiać potencjalnych upośledzonych klientów.
Wciąż nie rozumiem co złego zrobiłam odbierając żelki za darmo. Nie zamierzam was za to przepraszać.
  • Odpowiedz