Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "pyre, czy żelki gusto śmierdzo kapusto?"
odpowiadam - nie
wygrałam żelki ostatnio dużo w sobote wyjęłam z czapkomatu przyniosłam
najlepsze są te długie takie co na zdjęciu są na samej górze a reszta też bardzo dobra
smaki różne kształty też różne
zjadłam tak po 1-2 jak przyniosłam a dziś to tylko te długie jadłam i kwaśne konfidentki też
cola też fajne
arbuzowe bardzo dobre i te takie jagudki drugie od góry
te kwaśne są ciekawe bo są okropnie kwaśne ale też nie chciałabym żeby były mniej kwaśne
to już moja trzecia darmowa paczka z żelkami i aż mi wstyd że znów wygrałam xD nie wiem jak się odwdzięczyć
nie zjem ich aż tyle bo jest ich MEGA dużo a trzeba zjadać póki dobre
te co mi smakują najbardziej to wiadomo zjem
a tak to troche rozdam osobiście jakimś kurde nie wiem ludziom których znam
a troche bym przekazała dalej wykopkom pewnie
wiec pewnie kiedys tam zrobie rozdajo ale nie teraz
jak już będę rozdawać to z rozmachem wielkie plusowańsko będzie
później upozoruję losowanie i tym co ich lubie to wyślę żelki takie niemacane
jak kogoś za bardzo nie lubię to każdą żelkę obliżę i potem mu je wyślę
a jak kogoś nie cierpię to nasram w wiadereczko po żelkach i też swoją wygraną otrzyma
#gusto #chwalesie
wołam @ecco bo głodną nakarmił!
P.....a - ludzie pytają mnie "pyre, czy żelki gusto śmierdzo kapusto?"
odpowiadam - ...

źródło: comment_1607303566DwKtWIlaaFtKDyd6BB5sdN.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • 1
@bocznica mylisz skutek z przyczyną
A jakbym te żelki kupiła to wtedy już mogę napisać, że nie śmierdzo kapusto?
Akurat to nie ja się tu poniżam. Dodaję fajny, sympatyczny wpis, jestem miła - źle.
Przychodzisz ty i każesz mi #!$%@?ć i poziom nagle urósł? Za kogo ty się masz? Zesrałeś się w komentarzu i jeszcze masz czelność marudzić. Idź tam starego #!$%@?, nie mnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@bocznica a i jeszcze pytanko - jak piszesz mi o czarnolisto to dotykasz się wtedy po benis? Nie do końca rozumiem ten fenomen. Co spektakularnego jest w tym, że kliknąłeś w kłódkę? Jak będę klikać w obrazki z kotkami to też mam cie wołać?

  • Odpowiedz
  • 0
@Mrbimbek Czekaj kurde, to żeby było sprawiedliwie nie wolno mi wygrać jednego losowania? Myślałam, że mam równe szanse. Nie do końca rozumiem czemu miałabym być jakoś wykluczona z losowania, którego nigdy wcześniej nie wygrałam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrbimbek Skoro góralki dały mu wafelki za reklamę to ok, ich sprawa.
On napisał prawdę.
Ja też piszę prawdę.
W jakie przypadki nie wierzysz? W takie że to akurat ja zostaję wylosowana? Więc jakby np. został wylosowany pan Henryk z Warszawy to ok, przypadek, w który wierzysz. Ale zostaje wylosowana pani Małgorzata ze Szczecina. Miała takie samo szczęście jak Pan Henryk, nie mniejsze, nie większe i nagle jest to jakiś inny
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie obrażam ludzi za to, że wygrali żelki. I to ja jestem nikim? A ty jaki hehe poziom sobą reprezentujesz w takim razie? Ile masz lat? 6? 8?
Bo nie uwierzę w to, że masz powyżej 10. Jakiegoś większego człowieka aż tak nie bolałby fakt, że ktoś ma #!$%@? żelki xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica A nie obrażasz? Chyba nie zrobiłeś porannej kupki. Szkoda że zamiast wysrać się w kiblu postanowiłeś zrobić to pod moim wpisem.

Niby dlaczego nie wolno mi wygrać losowania i się nim pochwalić? Serio nie do końca rozumiem.
Mam się kierować tym, że może jakiemuś frustratowi będzie smutno?
  • Odpowiedz
  • 0
@Shakyor Fakt na ten temat jest taki, że żelki dostałam po raz trzeci, ale losowanie wygrałam po raz pierwszy. Gdybyś to Ty wygrał sobie żelki po raz pierwszy to byłoby ok? Tylko mi nie wolno zostać wylosowaną i dodać o tym wpisu? Skoro mnie wylosowano to mam przepraszać za to, że żyję, pochylić głowę, zmyślić poniżający mnie hehe fakt i jeszcze może napisać, że dałam dupy za te żelki? No mi
  • Odpowiedz