Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zdejmowałam dzisiaj podłogę w nowym mieszkaniu - panele, pokruszony podkład, wykładzina dywanowa, klej, wykładzina PCV, płytki z PRL, a na końcu niespodzianka - pod cienką warstwą kruszącego się przy stuknięciu betonu... Subit. Lepik asfaltowy. Jak to gówno śmierdzi!

No i takie pytanie, bo w sumie budżet na remont mam nie imponujący - co ja mam z tym zrobić? Jak skuć to koszta renowacji wystrzelą w kosmos, jak walnąć na to wylewka to może zacząć kruszeć, bo podłoże jest zniszczone. Sypnijcie jakimiś złotymi radami (,).

#remontujzwykopem #remont #budowlanka #kiciochpyta
  • 24
@mala_rybka: mozna wypożyczyć sprzęt, my znalezlismy jakas wypozyczalnie co qypozyxzala na weekend w cenie jednej doby i kupic tarcze do betonu np. w castoramie. Ale smierdzialo to okrutnie i ostatecznie po jednym pokoju zamowilismy ludzi, ktorzy w ten właśnie sposob to szlifują, na to samopoziom i jest git.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gimbus2000: na szczęście to nie był subit, ale papa na trzcinie. Skonsultowałam się że specjalistą. Dokopaliśmy się do stropu i mieliśmy dwie opcje - robić nową posadzkę lub bardziej ekonomiczne kłaść płytę OSB z izolacją styropianową (mamy psa więc zależało mi na dobrej izolacji dźwiękowej). Na to będziemy kłaść panele.

@revo205 tego Pana znamy, oglądamy i męczymy naszego speca wiedzą zdobytą od niego ( ͡º ͜ʖ͡º)