Wpis z mikrobloga

@chosenon3: Mi osobiście wydaje mi się to wybitnie niepraktycznym urządzeniem. Jest to tylko subiektywna opinia bo nigdy czegoś takiego nie używałem. Sam do ebooków używam starego iPad Air z 2014 i sprawdza się znakomicie,a poza czytaniem książek pozwala mieć dostęp do szeroko rozumianego internetu. Dlatego wydaje mi się to drogo bo iPada czy dobrego tableta można mieć w podobnej cenie. Dlatego ja bym się na zakup czegos takiego nie zdecydował
iPad ( inne urządzenia bez wyświetlacza e-ink) - to trochę jak jazda komfortowym traktorem. Bardzo wygodny, dużo widać dokoła. A jaki mocny! Ale niekoniecznie jest dobry do jazdy po wąskich uliczkach miasta i parkowania, czy na długie trasy. I oczywiście argument, że kompaktem lub autem sportowym nie zaoramy pola jest prawdziwy.
@chosenon3: czytnik e boków to nie klimatyzacja :) po prostu wole juz sprawdzone rozwiązania, a w tym wypadku ipad jest bardziej wielofunkcyjnym i przez to dla mnie tez lepszym. Owszem, jeżeli tylko czytasz i nie potrzebujesz w między czasie odpisać komis na wykopie, sprawdzić poczty czy przejrzeć fb to rzeczywiście jest to fajne urządzenie. Jednak w mojej opinii trochę niepraktyczne, a przez to uważam ze tez mocno za drogie