Wpis z mikrobloga

tylko jest taki problem ze dziewczyny zazwyczaj chcą czegoś więcej wiec taki chad je rani po prostu bo nie chce związku a potem dziewczyny płaczą


@User21: i wolą płakać po kolejnym chadzie niż wejść w relację ze zwykłym facetem.
  • Odpowiedz
@01ab: ma tez swoje zle strony musisz sie wreczod nich odpedzac bo napastuja Cie na kazdym kroku. Teraz pasztety nawet zawalaja do chada @ossela: zadne szlafy kazda laska jest tak zaprogramowana ze jak widzi chada ma automatycznie ochote na sex, aby pobrac jak najlepszy material gebnetyczny dla potomstwa tak to zapeogramowala natura. Ale nie martw sienkoze Twoja luba nigdy nie trafi na chada ich jest wzglwdnie malo albo
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: a zebys wiedzial, np lubisz laske ale Cie nie kreci lecz.prosi sie o przeruchanie. I co z zrobisz to na sile? No ja nie a pozniej tak #!$%@? troche. Ogolnie to meczy gdzie sie nie pjawisz to zaraz kazda sie klei do #!$%@?. Ktos kto tego nie ma poprostu nie zrozumie , w kazdym razie bez porownania lepiej byc chadem ale ma to tez.minusy
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: nie bede jej ruchal bo mi sie nie podoba !!! ale ja lubie. Kapujesz imbecylu, czesto mam takie sytuacje i to meczace bo gdzie sie nie pojawisz to zaraz jakas sie klei a moze ja nienmam ochoty jej wyruchac. A #!$%@? tak mowic #!$%@? sie hehe, a one probuja dalej i dalej
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: laska rzadko powie ci wporst wyruchaj mnie zazwyczaj daje jakies znajki, proponuje spotkania, jest natarczywa i jak jej wtedy powiesz ze jej nie wyruchasz to ona Cie wyzieje ze niby o to jej nie chodzilo. Ogranij sie, ale w sumie skad masz to wiedziec, pewnie Twoje powodzenienjest zerowe albo musisz beciakowac
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: eureka, dokladnie gowno mnie to obchodzi, tylko poprostu to jest uciezliwe i o to mi chodzi. Nie mozna miec kolezanki bo ona zaraz chce sie ruchac. Gdzie nie pojdziesz do pracy zaraz ci nadskakuja laski zebys ja #!$%@? a jak tego nie zdobisz potrafia pozniej byc wredne. Wez to zakapuj w koncu przychlascie. Co ja poradze ze tak nie masz w zyciu wiec nie bedziesz kapowal o co mi
  • Odpowiedz
@KarolakSensei: zaraz wezme pojade do Julki jeszcze przed tym sie pochwale ze sie nazarlem pigul ona mnie ochrzani ze jestem cpunem lub pocieszy zalezy do ktorej pojade a pozniej i tak mi wskoczy na knage. A ty co zrobisz wezmiesz pigule i odpalisz redtube zapewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz