Wpis z mikrobloga

@Marmite:

Dakota - Sleepwalkers, Wippenberg - UR (John O'Callaghan Remix), Orjan Nilsen - Go Fast, Protoculture - Perpetual Motion, Paul Oakenfold - Full Moon Party, Ernesto vs. Bastian - Flight 101, Beat Service - Outsider, Goldenscan - Sunrise 2011, Mr Pit - Mosni, Skytech - What's Wrong, Jorn van Deynhoven - Headliner, John O'Callaghan - Stresstest (John Askew Remix), etc, etc - najlepiej ściągnij jakiegoś seta bądź składankę, będzie imho znacznie
@mq1: Setów nie lubię, bo wolę mieć poszczególne piosenki niż zmiksowane, ale dzięki za tytuły, przyjrzę się.

@Krolowiec: Hardstyle to dla mnie za mocne, najcięższe co jestem w stanie strawić to hard electro z dobrym #!$%@?ęciem, ale przyjrzę się techtrance'owi
@Marmite: Jeśli coś z wyżej wymienionego towarzystwa wpadnie w twój gust to daj znać, spróbuję rzucić większą ilością podobnych kawałków ;)

EDIT: Bym zapomniał, jeden z lepszych wałków tego roku Ummet Ozcan - The Box.
@mq1: Z tych co rzuciłeś kilka mi się podoba, kilku nie znalazłem (to bardzo ciekawe zjawisko, kiedy dosłownie WSZYSTKIE linki na zippyshare okazują się być usunięte :D), ogólnie to mniej więcej to o co mi chodziło, wielkie dzięki :] nie potrzebuję na razie więcej, i tak mam jeszcze sporo muzyki na dysku do przejrzenia.

@Elec: Niestety, nie trawię zupełnie smerfnych wokali, kojarzą mi się z wiksą.
@Lacik: Wiem że sam trance czy house to zbyt szeroko, ale ja jestem otwarty na propozycje, byle by kopały po nerach ;) jeśli chodzi o jakieś przykładowe to niech będzie z trance'u to, to czy to. Z housepochodnych czyli electrohouse'ów głównie to będzie choćby to czy to - chodzi o to, żeby zawierało w sobie energię, qlimax ;)
@Lacik: Trance fajny, house sie nie nadaje do tego (zwłaszcza drugi kawałek który jest po prostu słaby :P), electro house i Mozart ujdą. A "ten Allure" to Tiesto :P
@Lacik: Dafuq? :0 na Wikipediach pl & eng jest że "Allure" to inna "ksywka" Tiesto, a tu się okazuje że to... No właśnie, co to? Jakiś jego inny projekt z jakimś gostkiem? Czy po prostu ten gostek to Allure?
@Marmite: Niedlugo zostanie chyba nawet wydany kawalek Tiesto vs Allure : ) To zupełnie 2 inne projekty, mimo, że Tijs czesto figuruje na plytach jako wspolproducent
@Marmite: Nie mam pojęcia jak to dokładnie wyglądało, wokół tego tematu narosło trochę plotek. Zresztą Allure nie równa się całkowicie Tiesto, w tym projekcie brali udział jeszcze bracia z Showtek i David van den Hurk, który teraz jest "twarzą" projektu.