Wpis z mikrobloga

@Sefira: A w jaki nie wchodzi. Mydło w płynie się wypłukuje, mydło w kostce czy krem do rąk wejdzie w każdy, który ma jakąkolwiek szczelinkę. Mam dużo prostsze pierścionki, niż ten zaprezentowany, a do gotowania (wymagającego np. gniecenie ciasta) czy kremowania rąk zawsze je zdejmuje. @darkinvaider: teoretycznie wolę delikatne i bardzo klasyczne pierścionki, ale ten jest śliczny
  • Odpowiedz
@Sefira niekoniecznie, mam co prawda dużo prostszy ale i tak tak jest 11 brylantów więc i zakamarki, noszę codziennie i nic a nic się nie brudzi, błyszczy jak milion dolców.
Szczerze mówiąc nawet nigdy go jeszcze celowo nie czyściłam, a noszę dwa lata.
  • Odpowiedz
@darkinvaider: ciekawe jak zmienicie w tym rozmiar ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo oryginalny i ciekawy pomysł, jako popis umiejętności w projektowaniu i drukowaniu. Trzymam kciuki, żeby różowa doceniła, że piękny, mimo, że bez "diamentu".
  • Odpowiedz
@darkinvaider: chyba zależy od portfela, tam gdzie pracowałem 18k było standardem, 28k imo znacznie lepiej znosi próbę czasu i nie trzeba potem tak często go odnawiać, a przynajmniej tak mnie uczono ʕʔ anyhow, wykonanie świetne, masz swoje ig?
  • Odpowiedz
W krajach anglosaskich- są dwa standardy - 9k i 18 k w 9 k zazwyczaj idą cyrkonie lub gorszej jakości naturlane kamienie-s 18 k to tylko kamienie szlachetne- 18 k jest bardziej miękkim stopem bo ma wiecoej "złota w złocie"- więc też i szybciej się rysuje wgniata itp .w no idiach stanadaerm w biżuterii jest 20- 22k złoto- wielu Europejczyków widząc kolor takiej biżuteria uznaje ja za pozlacana-nie szlachetna https://www.facebook.com/sebsjewellery/
  • Odpowiedz
@darkinvaider: Bardzo dobrze że jest gruby, dzięki temu będzie służył przez lata, a nie że pęknie tak jak te badziewie które sprzedają teraz w Apartach itp. I dobra próba złota, wyższa mogłaby być za miękka, mniej odporna na byle uderzenie przez przypadek w szafkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz