Wpis z mikrobloga

Cała Lewica. Ludzie z lewicy, ludzie LGBT mają w sobie 100% polskości. Od razu widać, że ich przodkami byli także ci, którzy w 1944 poszli na akcję samobójczą i co prawda zginęli, ale bohatersko - i to ostatnie jest najważniejsze.

Teraz tego samego oczekują od polityków. Oni nie mają wygrywać wyborów. Mogą dostawać po 10% w wyborach (bo w sumie więcej się nie da z postulatem adopcji dzieci przez pary LGBT w Polsce w 2020). Ale to najważniejsze - bohatersko przegrywać.

Gość pod tym wpisem swoją drogą pisał, że skoro Trzaskowski jest przeciw adopcji dzieci, to nie jest sojusznikiem LGBT. Standardowe wykluczanie.

To jest cały kretynizm tej społeczności, który tłumaczę już od jakiegoś czasu (od tematu aborcji). Zamiast robić krok po kroczku, to oni z tym swoim rewolucyjnym zapałem idą we „wszystko albo nic”. I z reguły wychodzi nic. Najgorsze jest to, że w tej społeczności nie ma żadnego stratega z zimną krwią...

Najbardziej mnie swoją drogą rozbawił ten hashtag #bekazprawakow pod postem o Trzaskowskim xD Przypominam, że Biedroń na bodajże debacie przed wyborami prezydenckimi w #tvpis kluczył w sprawie związków małżeńskich. Czyli też prawak? XD

#neuropa #4konserwy #lgbt #konfederacja #bekazlewactwa #aborcja #lewica
r.....6 - Cała Lewica. Ludzie z lewicy, ludzie LGBT mają w sobie 100% polskości. Od r...

źródło: comment_1607152170xJDUl4vDUDwHYDX1kFwuJI.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Andreth: chyba czegoś nie rozumiesz...

1) ja nie mówię, czy to jest słuszne, czy niesłuszne
2) gdyby zadeklarował, że jest za tym postulatem, to skutki byłyby dwa:

- przerżnięcie wyborów prezydenckich. A i tak je przegrał przez wątek LGBT. Gdyby zadeklarował chęć przyklepania adopcji, to nie przegrałby,
  • Odpowiedz
@maorl: #!$%@? argument, bo nawet z pato rodziny wyjdzie jakiś jeden sensowny człowiek i nagle rodziny pato są ok. Lepiej argumentować, że lepiej mieć homo rodziców niż żyć w bidulu
  • Odpowiedz