Wpis z mikrobloga

Cała Lewica. Ludzie z lewicy, ludzie LGBT mają w sobie 100% polskości. Od razu widać, że ich przodkami byli także ci, którzy w 1944 poszli na akcję samobójczą i co prawda zginęli, ale bohatersko - i to ostatnie jest najważniejsze.

Teraz tego samego oczekują od polityków. Oni nie mają wygrywać wyborów. Mogą dostawać po 10% w wyborach (bo w sumie więcej się nie da z postulatem adopcji dzieci przez pary LGBT w Polsce w 2020). Ale to najważniejsze - bohatersko przegrywać.

Gość pod tym wpisem swoją drogą pisał, że skoro Trzaskowski jest przeciw adopcji dzieci, to nie jest sojusznikiem LGBT. Standardowe wykluczanie.

To jest cały kretynizm tej społeczności, który tłumaczę już od jakiegoś czasu (od tematu aborcji). Zamiast robić krok po kroczku, to oni z tym swoim rewolucyjnym zapałem idą we „wszystko albo nic”. I z reguły wychodzi nic. Najgorsze jest to, że w tej społeczności nie ma żadnego stratega z zimną krwią...

Najbardziej mnie swoją drogą rozbawił ten hashtag #bekazprawakow pod postem o Trzaskowskim xD Przypominam, że Biedroń na bodajże debacie przed wyborami prezydenckimi w #tvpis kluczył w sprawie związków małżeńskich. Czyli też prawak? XD

#neuropa #4konserwy #lgbt #konfederacja #bekazlewactwa #aborcja #lewica
r.....6 - Cała Lewica. Ludzie z lewicy, ludzie LGBT mają w sobie 100% polskości. Od r...

źródło: comment_1607152170xJDUl4vDUDwHYDX1kFwuJI.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W mojej ocenie hasło legalizacji adopcji na sztandarach na to w obecnej Polsce nie pozwoli.


@Rapidos: dlatego mamy KO, PSL, Lewicę i Hołownię, a nie jeden blok "prawica, ale nie taka jak PiS". Wiadomym jest, że te cztery grupy, będą musiały współpracować, żeby naprawić Polskę po PiSie (chodzi mi o po rządach PiSu, a nie popis xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JakovKarnic:

ja bym trzymał kciuki za PiS, bo to jest najszybsza droga do zmian.


Szczerze to mam obawy czy PiS będzie w ogóle chciał legalnie oddać władzę. Także nastroje to sobie mogą katalizować, i tak sobie może być że poczekasz kilkadziesiąt lat na obalenie władzy.

Już nie mówiąc o tym że "państwo w ruinie, a wy się zajmujecie tematem zastępczym związków"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JakovKarnic:

te małżeństwa już zezwolą na adopcję. I tutaj w Polsce poparcie dla tych małżeństw wynosi gdzieś między 60:40 a 55:35 dla przeciwników.


Zaraz, czy te dane nie pochodzą z kłamliwych sondaży które pytają o związki oraz adopcję jako o osobne, rozłączne sprawy? Bo nie kojarzę żeby pytania brzmiały "czy popierasz związki partnerskie, mając na uwadze że z automatu oznacza to zgodę na adopcję?".
  • Odpowiedz
dalej gówno mieć będziecie jak będziecie atakować swoich sojuszników, bo nie są dostatecznie "czyści ideologicznie


@elf_pszeniczny: Jesteś jakiś niepoważny. Negatywny stosunek do LGBT i ich postulatów wynika z propagandy serwowanej przez środowiska konserwatywne i religijne, a nie z braku poparcia dla pewnych polityków.

PO miała okazję wprowadzić związki partnerskie wiele lat temu, ale tego nie zrobili. Stracili moje zaufanie i nie widzę powodu ich popierać, bo nie mam żadnej pewności
  • Odpowiedz
z kłamliwych sondaży które pytają o związki oraz adopcję jako o osobne, rozłączne sprawy?


@elf_pszeniczny: kłamliwa to jest twoja retoryka. Poza tym dlaczego nie skomentowałeś jakoś kraju, który ci podałem, czyli Malty? Tam sprzeciw był jak w Polsce, a jednak dali prawa?
  • Odpowiedz
@rorf46: O, widzę, że naczelny kotłowniarz wykopu przywalił się nawet do mnie xD
No cóż, może za dwadzieścia lat homoseksualiści doczekają się respektowania praw człowieka w Polsce.
  • Odpowiedz
@rorf46:

Gość pod tym wpisem swoją drogą pisał, że skoro Trzaskowski jest przeciw adopcji dzieci, to nie jest sojusznikiem LGBT. Standardowe wykluczanie.


Nie, pajacu. Napisałem, że ani nie popiera adopcji, ani małżeństw, ani nie wstawia się za tą społecznością kiedy jest prześladowana, więc nazywanie go sojusznikiem LGBT jest totalnie nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@rorf46: Typ dosłownie cały czas milczy o szkalowaniu LGBT przez media i klechów od kilku miesięcy i nie wykazał żadnego zainteresowania tą sprawą.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic teoretycznie tak, ale patrząc że politycy w dużej liczbie przetrwali w parlamencie po kilkadziesiąt lat to można założyć że nie podpadli. No i od innejbstromy patrząc siły atakujące tennkompromis którego niby nikt nie chciał typu p.nowqcka nie mogli znaleźć poparcia o w końcu musieli złożyć własny sztandar. Wyniki wyborcze by pokazywały że społeczeństwo miało wywalone na ten temat A przynajmniej był on niziutko na liście priorytetów. I zresztą nadal jest
  • Odpowiedz
@rorf46: ludzie skrajni to mniejszość i całe szczęście bo to są największe dzbany. Są ludzie co nie mają problemu z lgbt, popierają strajk kobiet ale nie lubią stop bzdurom czy Lempart i to wystarczy niektorym wykopkom do nazwania ich pisowskimi trolami. Na szczęście nie wszyscy na neuropie tacy są.
  • Odpowiedz
To jest cały kretynizm tej społeczności, który tłumaczę już od jakiegoś czasu (od tematu aborcji). Zamiast robić krok po kroczku, to oni z tym swoim rewolucyjnym zapałem idą we „wszystko albo nic”. I z reguły wychodzi nic. Najgorsze jest to, że w tej społeczności nie ma żadnego stratega z zimną krwią...


@rorf46: Ile masz lat?

Bo organizacje LGBT wie lat próbowały takiego "krok po kroczku". Kiedy byłeś, podejrzewam, w gimnazjum,
  • Odpowiedz