Wpis z mikrobloga

#depresja
#przegryw

Też macie tak w pracy, ze liczycie kazda godzine do konca, nie możecie się doczekac powrotu. Myslicie co to nie będziecie robic w domu. Plany iidealne, pogram, zajaram, zjem, piwko.
A jak już jest ten koniec pracy, jestescie w domu to nawet sie nie cieszycie, zapominajcie o tych waszych powrotnych planach. Zazwyczaj wlaczam gownofilm i zasypiam przy nim, naprawdę czekając nanastępny dzien bo ten mnie
Męczy. Nadtepny dzien. = powtórka, kolo #!$%@? i tak ciagle .
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gesiu96: za każdym #!$%@? razem. Większą frajdę daje planowanie i obmyślanie co się będzie robić, niż potem robienie tego jak człowiek po dniu #!$%@?. Planuję, co to se w gierce nie zrobię po powrocie, a potem nawet nie chce mi się odpalić, albo po 5min wyłączam
@gesiu96: od kąd nie pracuje fizycznie to jakoś mniej tak mam, przynajmniej z odliczaniem do końca pracy ale codziennie myśle sobie "dobra, dzisiaj to wróce, zjem i się biore za sprzątanie", syf w mieszkaniu taki, że wstyd mi nawet zaprosić kumpla z którym pale jointy na weekednach a sam syfiarzem jest niezłym i pomimo tego, ze później już z #!$%@? i nudów motam się między łóżkiem a fotelem przed kompem to
@msvillanelle: myslisz, ze ja sie nie ppcieszam na różne sposoby np tez ile dostaje, ze nie za darmo tu jestem itp itp ale po pol godziny znow wraca #!$%@?
@wychodek321 to samo. Pogram w cos dosłownie rundę, dwie i zaraz wylaczam i leze i ogladam jakies gowno na yt jak uposledzony..... no kirwa wegetacja po prostu, czekanie na smierc
@gesiu96: nie mam pojęcia co to jest, w każdym bądź razie po 10tym chyba kupie sobie jakiś olejków CBD bo kiedyś próbowałem i wyzwalały we mnie chęci do robienia czegokolwiek a nie wiecznej wegetacji, najgorzej, ze kuerwsko drogie to gówno jest
@gesiu96: trawa ci pomaga? chyba nie w nic nie robieniu tylko w akceptacji tego stanu. Ja też palę ale staram się tylko w weekendy bo jestem od tego uzależniony i jak zacznę to zawsze wypalę wszystko co mam a na drugi dzień nie ogarniam co się w robocie dzieje. CBD polecam szczególnie nałogowym palaczom normalnej trawy, dodaj se do jointa zamiast tytoniu i poczujesz sie jakbyś palił pierwszy raz. Straszna #!$%@?,
@swza: jak bys byl uzalezniony to bys musial zjarac wora dziennie jak ja, takze wiesz. Mnie jiz to nawet nie kopie, tylko jak mowie, wręcz pomaga e wielu sprawach. No i druga sprawa cena cbd, #!$%@?. Sam nie probowalem yerby mate ale sporo osob poleca,.naprawde. albo kup sobie suple 5htp. Moze ciez zaktywizuje i wgl