Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody
Padł mi akumulator (w focusie MK3) w poniedziałek, dopiero dziś próbowałem odpalić go na kable i się nie udało. Na desce wyskakiwało pełno kontrolek typu ciśnienie opon, za niski poziom płynu hamulcowego itp. I to w czasie gdy samochód był podpięty pod inną furę. Jaka może być przyczyną? Całkowicie padł akumulator? Nie gromadzi wystarczająco prądu do uruchomienia?
  • 22
@frajer_pompka: #!$%@? kable. Teoretycznie auto może być bez akumulatora, odpalone na kable i nie zgaśnie po ich odłączeniu, bo Alternator nadąża dostarczyć prąd potrzebny dla elektroniki (i na doładowanie aku np.). Także jak z kabli nie idzie to #!$%@? kable. Ew. za słabiutki akumulator dawcy np. mała benzyna do 2.0 TDCI ;p
@PanKracy582: Nie. Nie znoszę takiego beznadziejnego sposobu dyskusji. Bardzo często przyznaję tutaj ludziom rację. Ale nie lubię sposobu w jaki się zachowujesz i tyle.

Oczywiście mogę nie lubić i gówno Cię to obchodzi ale daję Ci znać, że zachowujesz się po chamsku, bo Twoje komenty to nie tylko wytknięcie mi błędu ale przy okazji upokorzenie i poniżenie. Elo.