Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Egh, dlaczego każda dziewczyna która poznam i mi się podoba, jak trochę lepiej się poznamy i chciałbym czegoś więcej, to mówi mi, że no wszystko spoko i wgl zajebiscie się ze mną gada, ale teraz to ona nie szuka chłopaka. Czy to znaczy że nie jestem spierdoxem, ale jestem po prostu brzydki z mordy? To nie jest jednorazowy przypadek i mam już tego dość. Help. Nie chcę już więcej kolezanek, chce dziewczynę...
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc9a1c91831d2000bfc18f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Albo tym dziewczynom się nie podobasz, lub zbytnio się przymilasz, starasz przez co stawiasz się w roli betaorbitera. Zasasa jest brutalna i prosta, trzeba się spodobać kobiecie na wejściu inaczej jest się betabankomatem i opcją rezerwową.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania niestety ale naprawdopodobniej jesteś brzydki z mordy / ogólnie nie jesteś wystarczająco atrakcyjny w stosunku do tych kobiet - może mierzysz zbyt wysoko. Wygląd to najbardziej istotny czynnik i bez przekroczenia pewnego progu resztą Twoich cech jest gówno warta. Niezależnie od tego nie daj sobie wchodzić na głowę i nie okazuj przesadnego zaangażowania / desperacji, bo nawet jeśli nic się nie uda to przynajmniej nie stracisz szacunku do siebie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Miłe te wykopki, zawsze służą dobrym słowem... Wcale nie musisz mieć radiowej urody, moim zdaniem po prostu nie zaiskrzyło, ale na to składa się wiele czynników, czasami dobra rozmowa nie wystarczy. I tak dobrze, że Ci mówią wprost, że nic z tego nie będzie. Zawsze mogłeś być zwodzony i "tracić czas". Posiadanie koleżanek też jest spoko, bo koleżanki mają koleżanki i może z którąś zaskoczy ;)
  • Odpowiedz
@slimaczkowa Nie chodzi tutaj o bycie miłym / nie miłym, a o szczerość, której często brakuje.
To co napisałaś(eś) nic nie wnosi, bo już z opa wypowiedzi wiemy, że nie zaiskrzyło. A ciagłe próbowanie na pałę to głupota i naraża opa na marnowanie czasu i kolejne przykre doświadczenia. Warto jest wyciągnąć wnioski żeby wiedzieć co można poprawić, a co po prostu niestety należy zaakceptować.
  • Odpowiedz
@lov3Tbon3: A co niby takiego wniósł Twój komentarz i jak można mówić o szczerości w tym wątku? Nie widziałeś człowieka na oczy a już stwierdziłeś, że "jest brzydki z mordy" i okrasiłeś to swoim teoriami na temat związków.
A najczęściej to brakuje empatii i umiejętności nieprojektowania na innych własnych odczuć, co widać po wszystkich komentarzach.
Poza tym nie wiem, dlaczego się produkuję, bo po tym szczątkowym wpisie OPa każda odpowiedź
  • Odpowiedz
@slimaczkowa Na początek przeczytaj proszę jeszcze raz pierwszy post opa i mój pierwszy komentarz ze zrozumieniem. Jeśli się nie udało to tłumaczę - napisałem o możliwościach nie twierdząc tego (że op na pewno jest brzydki - btw. słowo atrakcyjność ma wiele znaczeń i nie odnosi się wyłącznie do fizyczności) co napisałaś, więc nie manipuluj. Teraz idąc dalej - oceń sama czego brakuje mi lub innym. Jeśli empatią nazywasz bezsensowne głaskanie po
  • Odpowiedz