Wpis z mikrobloga

Czy ktoś spotkał się z #drukarka etykiet wielkości naklejek kurierskich która ma pamięć szablonów (obrazek png+napis).
Z tego co szukam to na razie widzę tylko drukarki na cienkie taśmy a ja potrzebuje duże etykiety i możliwość załadowania do pamięci około 200 szablonów. #it #magazyn #komputery #druk #kurier #etykieta
  • 7
@wacek_1984: Najwygodniej było by mi wgrać szablony do drukarki (mają to byś opisy wydruków z plotera) i żeby z menu drukarki można było wybrać konkretny opis w postaci małego obrazka i napisu z tytułem
@krih: Kojarzę, że do Zebry można było wgrać szablon i potem wysyłając ZPL tylko podać dane do szablonu, pracowałem konkretnie z GK420. Jak nie znajdziesz, to napisanie programu który będzie trzymał bazę szablonów i drukowanie z niego to nie powinien być problem dla ogarniętego programisty.
@wacek_1984: Super- tak zrobię, sam tez pracowałem z dymo ale tylko z klawiatury wbudowanej na cienkie tasiemki i z zebrą z oprogramowaniem na kompie. Koleżanka ma firmę gdzie robi dużo wydruków na ploterze i potrzebuje te wydruki opisywać i najwygodniej by jej było żeby szablony były w pamięci drukarki i tylko przyciskami na drukarce wybierała sobie gotowy szablon do druku
@thorin87: Właśnie chciałem z koleżanką uniknąć kolejnego komputera w pracowni. Szablony się nie zmieniają- cały czas drukuje to samo i te wydruki są powtarzalne, chodzi tylko właśnie o to żeby sobie z drukarki na bieżąco wybierała etykietkę