Wpis z mikrobloga

Obejrzałem Olejnik pierwszy raz od lat. Kto ją jeszcze trzyma w telewizji i kto ją w ogóle ogląda?

Pytanie do jakiegoś ministra (chyba)
-Dlaczego Adrian długoPiS jeszcze nie pogratulował Bidenowi
-A bo jeszcze nie został zaprzysiężony, a bo to elekt, proces jeszcze trwa, bla bla bla...
Brak następnego pytania. Kurtyna
A można było zapytać, dlaczego DługoPiS pięć lat temu był jednym z pierwszych, którzy gratulowali Trumpowi i merdał wesoło ogonem, chociaż też był elektem, też trwał proces i bla bla bla??

Ta kobieta jest beznadziejna. Nie potrafi w prosty sposób ukazać hipokryzji władzy. Co za dziennikarskie dno. (,)
Więcej tego nie włączę przez następne kilka lat.

#tvn #tvn24 #pis #neuropa #4konserwy #bekazpisu #telewizja #polityka #oswiadczenie
  • 11
@szunis: Ona kiedyś byłą dobrą dziennikarką, a teraz ma chyba wywalone i nawet nie przygotowuje się do wywiadów. Ciekawe jak długo jeszcze w takiej formie będzie w TVN24 robić za gwiazdę.
@szunis: Program się kończył, to było ostatnie pytanie. Dziwiło mnie że minister dostał tyle czasu na gadanie nie na temat, a Kamiński non stop był stopowany mimo że akurat mówił na temat a nie omijał i to tak ordynarnie odpowiedź na zadawane pytania.
@Promilus Ma stałą widownie bezmyśnych lemingów i gdyby ją chcieli usunąć, to rozpętałoby się piekło. Tak to widzę, bo innego wytłumaczenia na to nie mam.
No chyba, że producenci obuwia coś dokładają do budżetu telewizji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szunis ona jest beznadziejna. Powinni ją zastąpić Piotrem Kraśko, który ma wyjątkową umiejętność orania. On do końca nie odpuszcza pytań i potrafi śrubować pytającego aż do uzyskania odpowiedzi (słynny wywiad z Dziwiszem czy publicystyka ze Schreibnerem, Kanthakiem czy ostatnio z rzecznikiem policji Ciarką).

Poza tym świetnie zawsze przygotowany do wywiadów. Mówi merytorycznie, z klasą i nie przerywając. A tak to to dostaje tylko Fakty po Faktach i to za rzadko ( ͡
@DoloremIpsum: Lubiłem wywiady Kraśko. Bardzo mało oglądam telewizji, praktycznie w ogóle od kilku lat, ale ostatnio, co jakiś czas coś włączę. Właśnie słyszałem, że miał kilka ciekawych rozmów. Będę musiał go kiedyś zobaczyć ponownie.
@szunis to polecam właśnie ten z Dziwiszem, widać jego kunszt dziennikarski ;) no i lubię jak to on prowadzi Fakty po Faktach, bo wiem że będzie dosyć dociekliwy. Nie tak jak ta rozmemłana Olejnik która potrafi zostawić temat i skoczyć na inny ¯_(ツ)_/¯
@DoloremIpsum

Jest odnośnik do wywiadu, ale wyskakuje płatne. Kurde, czy tvn24 już w ogóle nie ma RiGCzu? Taka rozmowa i płatna?
Kurde, teraz to będę tego wszędzie szukał. Jak znajdziesz, to bardzo proszę zawołaj mnie.