Wpis z mikrobloga

Na Epic Games Store od 17 grudnia będzie można za darmo zgarnąć Pillars of Eternity i Tyranny w wersji z dodatkami, obie gry polecam, sporo o nich pisałem:
Pillars of Eternity
White March part 1 DLC
White March part 2 DLC
Poradnik - Cechy: fakty i mity
Poradnik - core rules
Poradnik - sposoby maksymalizowania obrażeń

Tyranny
Tyranny: Bastard's Wound DLC
#pillarsofeternity #gry #crpg #rpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvaren: Najlepsze co grałem w tej kończącej się dekadzie to Dragon Age Origins czy polecisz jakies równe dobre RPG :)?
Urzekła mnie tam historia, muzyka, grafika, mechanika walki, postacie były ciekawe i super był pod nie podłożony głos do dzisiaj po zdjęcie Morrigan słyszę jej głos czy słodki głos Leliany. Polecisz coś w tym stylu :D?
@Niebadzlosiem: Origins mnie nie urzekło w żadnym wymienionym przez Ciebie aspekcie z wyjątkiem kilku postaci. Najbardziej podobne są po prostu sequele Dragon Age. Trochę Tyranny, ale to głównie przez cooldowny. Trochę KotOR1 bo to też BioWare i bardzo podobny schemat. Zawsze wolałem Mass Effecty od DA. Szczerze to jako duchowy następca Baldur's Gate to DAO mnie strasznie rozczarowało, aczkolwiek to poprawnie skrojona gra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvaren: Me skończyłem i całkiem spoko ale wolę średniowieczne klimaty. Spróbuję tego Tyranny dzięki :D
Kolejne części Dragon Age to porażka była w 2 powtarzalne lokalizację i nie e questy, 3 to już nawet nie wiem jak nazwać walka wygląda tak sztucznie że hej. Dałem szansę divinity ale nie lubię turówek wolę aktywna pauzę :D
@Niebadzlosiem: To zależy co lubisz. Bo tutaj nie jesteś(tylko) przywódcą drużyny walczącej ze złem wszelakim, ale też panem, który musi dbać o dobro (lub nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) poddanych. Fabuła jest napędzana głównie przez zagrożenie, które czyha na twoje państewko. Oprócz tego system pozwala w miarę odgrywać różne charaktery np. rozróżnia praworządnego złego od chaotycznego złego. Fabularnie nie ma tu nic odkrywczego, ale i tak jest
@CralencSeedorf: Szkoda, że nie ma PL :( Trochę pograłem i giera jest fenomenalna, ale na dłuższą metę ciężka sprawa bez języka, przynajmniej dla mnie. Pillary super, ale to Tyranny mnie całkowicie pochłonęło i czekam na dwójeczkę. Za to Pillarsy 2 za ten motyw z pływaniem po tych wyspach ma u mnie ocenę ujemną.