Wpis z mikrobloga

#warzone #gry #fps #pytanie Mirki mam problem z gierką. Na minimalnych ustawieniach z niską rozdzielczością dodatkowo wszystko na "low" + zastosowanie poradników internetowych jak zboostować fpsy ( wydajność w ustawieniach panelu nvidii ) gra nadal chodzi fatalnie. Odpalając grę w menu 100 fpsów natomiast grze 65 fpsów i dosłownie co pół minuty kilkunastosekudnowe spadki do 14 fpsów co uniemożliwia grę. Ktoś miał może podobny problem i go rozwiązał jakimś sposobem? A może ten komp po prostu się nie nadaje kompletnie do tej gry?
Sprzęt to laptop della i jego parametry do podglądu:
PewnieCieZnam - #warzone #gry #fps #pytanie Mirki mam problem z gierką. Na minimalnyc...

źródło: comment_1607011922UR7GSM2wcWpfhZMirRU7p2.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@PewnieCieZnam: Myślałem też nad tym czy może nie przekraczasz budżetu VRAM ale zauważyłem że masz wszystko na low więc ten scenariusz odpada.
Ogólnie jak się da to ustaw sobie jakiś overlay żeby pokazywał zużycie GPU, RAM, VRAM i poszczególnych rdzeni procesora oraz temperatury albo wrzuć to na drugi monitor czy coś i obserwuj co jest mocno obciążone albo co jest najgorętsze. Jak w momencie spadku FPS wszystko jest mało obciążone to
  • Odpowiedz