Wpis z mikrobloga

Heja, pytanie do konsolowców. Co kupić:
Xbox One S, Xbox Series S, Playstation4. Ja: niedzielny gracz, głównie fifa, od czasu do czasu zagrałbym w coś ciekawszego. Nie posiadam telewizora 4K. Dużo bardziej wole pady od xboxa. PS4 zachęca exclusivami, których x nie posiada. Xbox zachęca game passem, którego ps nie posiada (nie licząc dwóch/trzech darmowych gier co miesiąc, ale ma się to nijak do biblioteki darmowych gier microsoftu). Co do ceny- wszystkie te konsole wypadają podobnie, jednak na minus do Xbox series s zdecydowanie jest fakt, ze jest to digital, a wiec będzie konieczność kupowania nowych, drogich gier. #kiciochpyta #xbox #xboxone #xboxseries #playstation #playstation4 #konsole #gry
  • 7
@Nowaczi: Z tej trójki to zdecydowanie Series S. Nie warto już pchać się w starą generację, gdzie zaraz przestaną nowe gry wychodzić. Jak będziesz miał game passa to napęd nie jest niezbędny. Jak głównie Fifa to w game passie masz też EA Play, który daje Ci sporą bazę gier od EA, możliwość darmowego ich przetestowania (10h? nie pamiętam dokładnie) i rabaty na ich tytuły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowaczi: pytanie czy Napewno wiesz w co chcesz grać.
Gamepass ma ta przewagę ze pozwoli Ci wszystkiego spróbować.
A druga sprawa ja mam konsole i tylko dzieciaki grają.
Mnie to już nie bawi.