Wpis z mikrobloga

- Moje imprezy odbywają się w formacie “bareback”. Oznacza to, że nie można na nich używać prezerwatyw. Uprawiają seks z 10 albo 20 mężczyznami i opuszczają mieszkanie. - Nazywamy to “orgią tatuśków”. Najczęstszymi gośćmi są Polacy i Węgrzy - opowiada

#lgbt #bekazpisu #seks #teczowepaski #bekazprawakow
Radek41 - - Moje imprezy odbywają się w formacie “bareback”. Oznacza to, że nie można...

źródło: comment_1606979296ZErAGBhn07ChaMZeWRuNAe.jpg

Pobierz
  • 113
@Radek41: i czym wy się podniecacie? Jak jakiś polityk pojedzie sobie na dzi#ki to też o tym trąbicie? Ale wychodzi z was typowa zaścisnkowa polacka mentalność. Pacz halyna chłop z chłopem to robi nie wierze,kwi, ciekwe czy i ten do nich dołącza, hehe, kwi. Przecież to normalna sprawa, polaczki światopoglądowo dalej bliski wschód.
@Kumagoro: To świetne konkrety.Ale potwierdził to instytut do badań z dupy, że ponad połowa to pod siła tych argumentów jestem zmuszony przyznać racje. XD
@xfin: Hahah, dzięki :D
@Radek41: Hmm. Jeżeli zwalczał homoseksualistów a sam był homoseksualistą to może faktycznie jakieś dziwne procesy myślowe zachodzą w ich głowach? Może PAD miał rację, że to ideologia? Skąd ta nienawiść do „swoich”? Poglądy polityczne można przyjąć/zmienić. Orientację cięzej =)