Wpis z mikrobloga

@Radek41: i czym wy się podniecacie? Jak jakiś polityk pojedzie sobie na dzi#ki to też o tym trąbicie? Ale wychodzi z was typowa zaścisnkowa polacka mentalność. Pacz halyna chłop z chłopem to robi nie wierze,kwi, ciekwe czy i ten do nich dołącza, hehe, kwi. Przecież to normalna sprawa, polaczki światopoglądowo dalej bliski wschód.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
Kto z przedstawicieli rządu jest przciwnikiem homoseksualnych orgii

@Pikas: Doceniam fikoła w tym pytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Kumagoro: To świetne konkrety.Ale potwierdził to instytut do badań z dupy, że ponad połowa to pod siła tych argumentów jestem zmuszony przyznać racje. XD
@xfin: Hahah, dzięki :D
@Radek41: Hmm. Jeżeli zwalczał homoseksualistów a sam był homoseksualistą to może faktycznie jakieś dziwne procesy myślowe zachodzą w ich głowach? Może PAD miał rację, że to ideologia? Skąd ta nienawiść do „swoich”? Poglądy polityczne można przyjąć/zmienić. Orientację cięzej =)
  • Odpowiedz
Niby człowiek wie że to trolling ale i tak się chce powiedzieć by taka osoba sobie ***** sobie do **

No ale ja jestem człowiekiem kulturalnym, więc tak nie zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@dirtyHorse: Polska prawica to ma podejście typowo mojżeszowych religii, jak się schowam do szafy to mnie Jahwe, Allah czy inny nie będzie widzieć, z żonami podobnie.
  • Odpowiedz