Wpis z mikrobloga

Jakie #nootropy #ziola na stres? Biorę tyle psychotropów a i tak nie wytrzymuje. Cały czas mam mięśnie spięte, drażliwość na wysokim poziomie. Biorę pregabline i wenflaksyne, i mianseryne na sen ale skuteczność tego zanikia. Z dawkami były robione cuda, nic. Nie chcę brać neuroleptyków. Jest jakieś wyjście?
#psychiatria #medytacja
  • 10
@szcz3
Osobiście dobrze działa na mnie L-teanina, ostatnio biorę też niacynę i chyba jeszcze lepiej. Można też rozważyć adaptogeny typu ashwagandha i rhodiola. Z ziół to napar z wrotyczu fajnie działa. Herbata sielanna z magicznego ogrodu też jest spoko.
@szcz3
Widziałem też ostatnio, że w sprzedaży jest też GABA i się zdziwiłem, bo nie sądziłem, że to działa doustnie, ale wygląda, że tak. Jednak nie testowałem, to się nie wypowiem.
Z mocniejszych nootropów to fenibut o działaniu benzo podobnym, ale z tym lepiej nie przedadzać, bo można się uzależnić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szcz3: benzo ale jest silnie uzależniające, a odstawienie to czacha dymi, ze ścian wylewa się smoła i diabeł szepcze do ucha. Każdy stuk słychać jakby ktoś napadał ci na chate i tak samo się boisz. Fenibut działa podobnie a uzależnienie się to ponoc gorsze niż od benzo.

Spróbuj poprosić o baclofen, działa podobnie do fenibutu ale to przynajmniej lek i wiadomo co siedzi w tabletce. Tylko w baclo też się idzie