Wpis z mikrobloga

@seraphine: według badań jakich? Nigdy nie posunąłbym się przykładowo do nazwania osoby homoseksualnej chorą psychicznie, ale są to jednak odstępstwa od normy. Wszystko poza hetero i homo to po prostu fetysze. Swoją drogą bawi mnie jak kiedyś lewactwo wszędzie pokazywało artykuł, w którym znaleziono parę "homoseksualnych" pingwinów jako dowód, że coś takiego występuje w naturze, a tak naprawdę tylko udowodnili, że to coś nietypowego i rzadko spotykanego
@Mescuda: Wieś to jest dobra jak jest np. dobry internet, dobrze zaopatrzony sklep/sklepy, kursujące autobusy do miasta, jest blisko miasta wojewódzkiego etc. Ale nie gdy jest tak jak u mnie: Od jakiegoś czasu nie ma żadnych autobusów do najbliższego miasteczka, przez całe życie miałem tutaj tylko 4 sąsiadów w moim wieku, ciężko było nawet chwilkę pogadać bo od 6 rano do zmierzchu robili w polu. Najbliższy sklep to ok. 5 kilometrów,
Wieś to jest dobra


@Eissseiw: Wieś jest dobra dla dorosłego z własnych samochodem.
Dzieciak musi albo czekać na PKS, który na godziny zgrane z pracą najbliższej fabryki, albo wiecznie prosić o podwózkę.