Wpis z mikrobloga

Kurde @ING_Bank_Slaski dosyć, w TYM wpisie gdy się Was pytam czemu Wasza apka maklerska nie ma funkcji zakupu IPO odpowiadacie mi że nie ma, bo już jej nie rozwijacie i że teraz wszystko będzie hulać przez przeglądarkę na którą będzie się wchodziło przez apke. Po czym tego samego dnia wszystko pada. A makler znika...
To samo stało się wczoraj i trwało do dziś rana, do po 8:00! I teraz co? Po całodniowej sesji? Komunikat że macie poważny błąd i trzeba to naprawiać i potrwa to do jutra rano, przy czym włączyliście w ogóle moduł makler i to tak że nie mam do niego dostępu. Nawet do luźnych środków!! Ja rozumiem że awarie się zdarzają, ale to trzeci dzień licząc od tamtego wpisu, który powstał... pięć dni temu.
Nie jestem bankierem i w pracy nie mogę z tego skorzystać bo robię swoją robotę. Teraz też nie bo Wy mi nie pozwalacie.
Do cholery co z wami? Pytam bo kiedyś byłem u Was poważnie traktowany. Nie tak jak teraz.
Już pomijam praktycznie cotygodniowe info o aktualizacji systemu z soboty na niedzielę...
#ing #gielda #gpw #makler
  • 9
@ING_Bank_Slaski rezygnacja z prowizji od klientów przez co najmniej miesiąc, wyrównajcie sobie odszkodowaniem od dostawcy usługi, pewnie jest ubezpieczony. Fakap, nie zazdroszczę, bo macie drugą dobe tryb pracy pożar w burdelu.

Dziesiątki Mirków wycofa środki, całkowity kapitał wyniesie 109,22 PLN ( ͡º ͜ʖ͡º)

Keep calm and look for a new Job

(σ ͜ʖσ)