Wpis z mikrobloga

Miruny, szukam lampki tył do #rower . Chciałbym się zmieścić za założonym budżecie <100 zł. Znalazłem na #aliexpress coś takiego:

https://pl.aliexpress.com/item/4000074337087.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.241b6b68GSytHE&algo_pvid=dc4ce87b-6b6c-4df4-a8a5-d7e67cbbab65&algo_expid=dc4ce87b-6b6c-4df4-a8a5-d7e67cbbab65-3&btsid=0bb0622916069225092823507e5f7f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

zamówień sporo, cena się zgadza. Do tego ładowana na usb. Używa ktoś? a może coś poprawniejszego w tej cenie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
@Cebulan: kilka osób na mirko ma te okrągłe lampki (ja mam Xlite 100). Niezła bateria (ktoś tu na mirko testował i wyszło 60+), patent z "hamulcowym" działa, pod siodełkiem wygląda bardzo dobrze. Wada - jest kilka różnych wersji i ja ich nie odróżniam, ale pewnie ktoś poleci jakąś konkretną.
@Cebulan: ta druga oferta, to antusi q5
ostatnio zamówiłem ją na fasttech.com, bo było promo na bf i wyszła jakieś 12$, także 20$ to zdecydowanie za dużo.
Na fasttech powinien działać w dalszym ciągu kod BLF
No i to faktycznie jest lampka, którą testował mirek. Chyba nawet ponad 70 godzin wyszło
@Aciapek: możliwe. Przerobiłem sporo lampek i te chińczyki sprawiły że inne pojazdy wyprzedzają z daleka. Za te pieniądze nie ma nic dużo lepszego. Jakoś te lampki z bocznymi liniami do mnie nie przemawiają. Idea może słuszna ale w praktyce ch..ja to daje. Nawet jak się człowiek ubierze jak choinka i trafi na pijanego autem to za wiele to nie da. Gorzej jak ktoś jedzie i w telefon patrzy a nie na
@Twierdziel: Ja z laserów na codzień nie korzystam również, odpalam tylko na treningach latem w nocy. Polecam ci ją głównie za jakość i moc samej lampy. Bardzo jasne i widoczne lampy i tryby do dostosowania w zależności o pory dnia i warunków :) Wcześniej miałem Proxa ale dużo jeżdżę po zmroku więc kupiłem coś mocniejszego. W tej cenie raczej nic tak dobrego nie kupisz