Wpis z mikrobloga

@ZukColorado: Teraz to już kompletnie zgłupiałem zupełnie i przestaje ogarniać, co się dzieje w tej chwili.

To w końcu dał temu koledze ze Szkocji na stale na własność tego czerwonego atu plusa czy tymczasowo, by ten mógł wyremontować ten samochód a potem go oddać axelowi, bo ja tu czegoś zaczynam nie rozumieć?

A może ten koleś go wydymał i to srogo, czy tego człekopodobnego ćwoka-podczłowieka nie nauczyła nic afera z Tip&Donation,
@ZukColorado: Kolejna sprawa jest taka, że podobno tego samochodu nie może odebrać z powodów pandemicznych co jest dla dodatkowym utrudnieniem jak mniemam.

Ponoć Axel będzie robił o tym film i może wtedy zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.
@Kaboone1: @ZukColorado: to co on wyprawia to mi przypomina jakis brazylijski serial czy tez ,,mode na sukces" Chociaz na 90% stawiam, ze ma kryzys wieku sredniego i wie, ze ta mityczna dziewczyna sie w jego zyciu juz nie pojawi to zachowuje sie jak kamikaze.

Jedno jest pewne to to, ze sam siebie ora jak moze i daje dalej powody aby sie nim zainteresowac. Teraz sie dowiedzialem, ze WSK