Wpis z mikrobloga

Jak widzę coście spermiarze zrobili z rynkiem świń w Polsce, to mi ręce opadają i nóż otwiera się w kieszeni. Wróciłem na tindera po czterech latach związku i od razu uderzyło mnie jak laskom odbiła palma od nadmiaru atencji i spermiacych typów bez honoru. W wolnej Polsce będziecie za to osadzeni. Odpisywanie jednym słowem, brak chęci podtrzymywania rozmowy, nie wiem, oczekiwanie że będę zabawiac je jak małpka w cyrku - no, już #!$%@? lecę xD laska musi mieć niezłego mindfucka jak dostaje kopa na ryj w postaci gorzkiej prawdy i pożegnania. Takie dziś są realia
gry, takie lochy mają wymagania.

Ja to #!$%@?, obruchalem się w życiu po łokcie i sobie poradzę. Ale wy spermiarze, kukoldy i inne robactwo bądźcie świadomi, że sami sobie robicie krzywdę xD Kto choć trochę jest świadomy jak to wszystko działa, ten dobrze wie, że puste komplementy i stawianie loch na piedestale nie działa od 1410 xD Twój ojciec to wiedział jak rwał twoją matkę na swojego poloneza, wiedzial Twój dziadek i widocznie marceluss walles to wiedział ( #pdk #pulpfiction ). Wbijcie sobie do łbów raz na zawsze, że 80% loch nie ma nic do zaoferowania prócz fajnej dupy i cycków, to wy powinniście czuć się od nich lepszymi a nie poniżać się, bo jedyne co zyskacie, to pogarda z ich strony, pogarda w oczach innych mężczyzn i na końcu pogarda do samego siebie, wykuta w ogniu frustracji, bo nie macie "powodzenia u kobiet".

Zakładam swój autorski tag #mlotnap0lki, gdzie będę relacjonował moje poczynania na portalach randkowych, opisywał co lepsze historie z kobietami i w miarę możliwości pomagał dobrym chlopaczynom w relacjach. Od razu mowie, nie jestem dynamicznym chadem, nie mam kupy siana, ani beemki w leasingu. Nie twierdzę tez, że jestem alfa i omega w temacie balamucenia loch, na pewno jest na wykopie wielu lepszych ode mnie i liczę, że ja również czegoś się naucze poprzez wymianę doświadczeń. Mam około 30 potwierdzonych zestrzeleń w bitwie o tzipe, ruchalem w 5 krajach, na dwóch kontynentach, ruchalem mężatki, ruchalem kobiety młodsze o 10 lat i starsze o 10 lat, nawet swoją fryzjerkę ruchalem. Jestem Prometeuszem dającym ci ogień. #!$%@?, Twój lepszy ja z przyszłości przysłał mnie tu żebyś w końcu zamoczył. Jeśli chcesz żyć, chodź ze mną.

#tinder #badoo #blackpill #redpill #podrywajzwykopem
John_Ruth - Jak widzę coście spermiarze zrobili z rynkiem świń w Polsce, to mi ręce o...
  • 19
  • Odpowiedz
Wróciłem na tindera po czterech latach związku i od razu uderzyło mnie jak laskom odbiła palma od nadmiaru atencji i spermiacych typów bez honoru.


@John_Ruth: Bzdura, po prostu nie jesteś w ich typie albo wybierasz jakieś powalone laski dla których życie to instagram a faktycznie - pełno takiej umysłowej sraki.
  • Odpowiedz
laska musi mieć niezłego mindfucka jak dostaje kopa na ryj w postaci gorzkiej prawdy i pożegnania.


@John_Ruth: obstawiam ze połowa twojego pozegnania nawet nie przeczyta bo się nie dokopie do tej wiadomości, a druga połowa ma to w dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@John_Ruth: Popieram, każdy spermiarz powinien dostawać od razu lepę na ryj w życiu realnym i nie powinno to być karane prawnie, jedyna drogą ukarania ciebie powinna być jego możliwość obrony fizycznej. To podludzie do których należy mieć mniej szacunku niż do #!$%@?.
  • Odpowiedz
@John_Ruth: Na tinderze i tego typu aplikacjach zawsze będzie nadreprezentacja osób, które nie nadają się do związków. Jak ktoś jest ogarnięty to albo już jest w związku, albo szybko kogoś znajduje i przestaje używać tindera.
  • Odpowiedz
@John_Ruth:wiesz ze zakładając ten tag dołączyłeś do grona spermiarzy którzy myślą tylko o jednym? Jakbyś naprawdę miał temat w dupe to... miałabyś w dupie a nie zakładał tag ( )
  • Odpowiedz
@BBQx: wydawało mi się, że spermiarz to osoba, która podlizuje się lasce (spermi). Nie sądzę, żebym dołączył do tego grona dzieląc się swoimi doświadczeniami na moim tagu. Myśl jednak co chcesz :)
  • Odpowiedz
@John_Ruth: Ale kobiety to wciąż krąg Twoejgo zainteresowania. Jak smutnym i żałosnym się jest skoro zakłada się tag o docinaniu kobietom. Nie masz nic lepszego do roboty? Cisniesz innym a jesteś taki sam.
  • Odpowiedz
@BBQx: tag o docinaniu kobietom? my o tym samym wpisie mówimy? skąd to wziąłeś? mam nadzieję że nie z nazwy tagu. skoro bawimy się w pochopne wyciąganie wniosków, to powinienem się do ciebie zwracac per bialorycerz. Dyskusja z dupy bo ty masz swoje urojenia, a ja nie zamierzam Ci niczego tłumaczyć, zdrówka czesc
  • Odpowiedz