Wpis z mikrobloga

@szyb_prezydent: @szyb_prezydent: @KozakCzerwony: oczywiście wykopkom by się styki przepaliły jakby musiały coś sprawdzić, jesteście gorsi niż tvpis() w kimś kto prowadzi w ugandzie dom dziecka i fundacje widzieć tylko babe co żebrze bo mokebe nie chce isc do pracy () ma też kanał na yt. Weźcie coś sprawdźcie zanim zaufacie stereotypom.
źródło: comment_1606896736g4b8zVfkD2JHx2wFnMASZY.jpg
@name_taken: @Benor: @grzegorzbrzeszczykiewiczz: @GlodnyZNatury: @tbhilt: @Blezio2: @Niemamrigczu: @77LatBedeNiedojrzaly: @KozakCzerwony:

Ona tam prowadzi dom dziecka. Jej mąż pracuje ale tamtejsze zarobki to zbyt mało by utrzymać coś takiego.

To naprawdę ogromne poświęcenie, zostawić całe życie, spędzić je bez opieki zdrowotnej, bojąc się o swoje życie, bez wygód znanych z Europy i pomagać ludziom o których Bóg zapomniał. Zanim napiszecie, że mogła pomagać w Polsce
@oszty naucz się czytać - ja nigdzie nie napisałem o niepracującym mężu tylko o decydowaniu się na dziecko gdy jest ciężko - sama tak napisala. Nie masz kasy, nie robisz dzieci, proste. Co w tym #!$%@? tvpisowskiego? Skoro my jesteśmy gorsi od tvpis, to ty jesteś głupsza od widzów tvpis.
@Pierorzek: Ale ja nie przeszkadzam ani nie zniechęcam do płacenia. Po prostu śmieszy nie retoryka, że przeprowadziła się do kraju trzeciego świata i wiedząc na co się pisze inforuje, że potrzebuje pieniędzy. Nie ona pierwsza i nie ostatnia jedzie z do afryki pomagać tamtejszym ludziom.
@Pierorzek
@szyb_prezydent
@tbhilt
@j0szi
@Niemamrigczu
@77LatBedeNiedojrzaly
@Salomonthekrol
@Blezio2
@PiersiowkaPelnaZiol
@fan_comy
@KozakCzerwony
@GlodnyZNatury
@w3n5zu
@Heady1991
@name_taken
@Benor
@grzegorzbrzeszczykiewiczz
@oszty
Ofc nie mogła prowadzić domu dziecka w Polsce albo gdzieś bliżej typu Ukraina tylko jak typowa muzungu musiała lecieć tam gdzie są wymarzone onyksowe knagi.