Wpis z mikrobloga

Drodzy fani Spicebomba w wersji zwykłej i Extreme, mam propozycję:
#perfumy #rozbiorka

Histoires de Parfums 1899
Cena: 2,75
Ilość: 80-100ml


Pierwsze wrażenie to "idealny klon" - dawno nie wąchałem Spicebomb i pomyślałem, że 1:1. Nadgarstek przy nadgarstku czuć różnicę.


Bierzcie po 10ml, bo przy okazji innych rozlewek wyjątkowo nie chcę się bawić w piątki (ale można dobrać sobie trochę stąd, żeby było weselej w paczce). Tym bardziej, że to nie jakaś Roja -> gotowy dekant 10ml = 30 zł + kw (cebulix)

Jak lubicie Spicebomba (albo chcecie przetestować) to polecam.

Dekanty po 2,5.
Wysyłka 13 piczkomat lub OLX jako płyn do mycia monitora na bazie alkoholu.
Nicholas_Urfe - Drodzy fani Spicebomba w wersji zwykłej i Extreme, mam propozycję:
#...

źródło: comment_1606863978cSBAnknv0zzoj1N3FGzWeS.jpg

Pobierz
  • 20
@the_fifth_horseman @Doctor_N @za_X @NowyTutaj29 @michal-irzykowski @Miskaryzu @gofather : ZAMAWIAM. Dzięki za deklaracje, chciałem aby się uzbierało więcej, ale i tak zamawiam. W przyszłym tygodniu jak dostanę to rozleję i na pw będę się rozliczał.

Wiem, że OLX na perfumy był do dzisiaj... ale do 18/12 jest na sprzęt komputerowy, więc pasty do procesora, płyn do monitora, itd. oficjalnie ode mnie dostaniecie. Ewentualnie jest możliwość kupki lub standardowego piczkomatu.
@kubso: a owszem, paczka powinna być jutro (bo już od rana w drodze) i wolne mililitry się znajdą. Olx da radę, tylko cebulomat kosztuje 3,5zł zamiast 1zł (dostawa wciąż za złotówkę, ale wystawienie ogłoszenia 2,5)