Wpis z mikrobloga

Co wy gadacie ze nowciax z marta xD przeciez chłop jest wygadany z zainteresowaniami i kumaty, dodatkowo popularny to moze obracac najlepsze małolaty a nie jakas #!$%@? Marte bez zadnych zainteresowan i osobowsci z ulanym dupskiem i 'che che tik tok i świnki' xd
#friz
  • 14
  • Odpowiedz
@RugFlipper: dobra, Marta może mieć szereg zainteresowań, którymi się nie dzieli, może tez być zajebista koleżanka i być dobrym kompanem do różnych zajawek, ale żeby była pociągająca dla faceta pokroju Nowcia - no nie wiem. Może on akurat ja zaciekawi różnymi rzeczami i się dziewczyna weźmie za siebie, zobaczymy
  • Odpowiedz
@bellatrix__lestrange: żaden rage, po prostu zarzuciłeś takim argumentem że głowa mała, to się zaśmiałem. Ja za to wątpie że osoby z myśleniem jak twoje będą miały racje - osoby które mysla ze ci ytberzy których widzimy na "filmiku" są w 100% takie jak na żywo w normalych relacjach są w wielkim błędzie XD
  • Odpowiedz
@RugFlipper: Ale nikt nie kwestionuje tego, że osoby, które widzimy w internecie na żywo mogą być inne, to jak najbardziej logiczne. Po prostu z tego co widać na filmikach Marta i Nowciu to zupełnie inne osobowości i ten ich cały "szip" wygląda na jakąś platoniczną relację, gdzie ona chve czegoś więcej, a on niebardzo. Oczywiście nie wiemy co tam ich w głowach siedzi, oceniamy tylko to co widzimy.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: To nawet nie tyle chodzi o to, że jest to wybitnie dobra partia, bo to już dość subiektywne odczucia. Natomiast mówiąc oględnie posiada parę cech psychofizycznych, które sprawiają, że jest jednak w wyższej lidze niż Murcix. Nie mówię, że Marta nie jest spoko, ale po prostu na pierwszy rzut oka takie są, jak widać nie tylko moje, spostrzeżenia w tym temacie.
  • Odpowiedz