Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odbywałem praktyki zawodowe w zakładzie pracy jako pracownik młodociany (3 lata), następnie skończyłem szkołę średnią a potem studia. Jeśli chodzi o urlop wypoczynkowy to studia liczą mi się jako 8lat do stażu tylko jak sprawa wygląda z tymi praktykami zawodowymi w szkole zawodowej ? Wlicza się to do stażu urlopowego, 5 lat studiów + 3 lata pracy jako pracownik młodociany ? Praktyki zawodowe odbywały się w prywatnym zakładzie pracy z którym miałem podpisaną umowę jako pracownik młodociany, nie były to praktyki na warsztatach szkolnych.
#prawo
#prawopracy
#urlop
#praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc69de01831d2000bfc154f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: niestety wg prawa pracy w trakcie kształcenia się jest albo- albo (albo szkoła, albo praca). W trakcie praktyk chodziłeś do szkoły, więc liczy się to jako edukacja + do urlopu liczy Ci się tylko jeśli to było na bazie umowy o pracę.

Wiem, bo sama przerabiałam to, że w trakcie studiów pracowałam już na umowę o pracę na cały etat, niestety to się nie sumuje (°
  • Odpowiedz