Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#geopolityka #europa #polska #neuropa #bekazpisu

Ja wiem ze w Polsce jest jakas blokada na zagraniczne wiadomosci ale ja zyje i pracuje za granica i czytam tamtejsze gazety oraz ogladam tamte wiadomosci

Wiecie ze wszyscy przedsiebiorcy i bezrobotni Unii sa wkurzeni na Polakow i na Wegrow ze blokuja fundusze Covidowe? We francuskich, niemieckich, wloskich i hiszpanskich wiadomosciach tylko o tym mowa. Jak to kraje PISu i Fideszu boja sie stracic totalitarna wladze i chca wetowac projekt ratowania gospodarek UE. Biznesy upadaja, ludzie protestuja, coraz wiecej bezrobotnych a srodki z Unii ktore maja to ratowac zostaly przyblokowane przez kaczoryzm.

Widze coraz wieksza ksenofobie wobec emigrantow polskich. Sam sie z tym spotkalem - podsmiechujki na meetingach, plotki jak to polacy wszystko niszcza, ze jak tak kochaja swoj kraj to niech tam zostana w swoim bagienku.

Dziekuje Panie PIS za to ze Rumunia czy Bulgaria jest bardziej doceniana niz Polska.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc65bbf1831d2000bfc14bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mateluszwajhe ta twoja (tak, twoja, bo każdy na podstawie takich mydlin może sobie swoją interpretację zrobić) definicja to jest uja warta. Można pod to wszystko podciągnąć.
Przykłady, buahahhahahah. Dobre. Chyba nigdy nie miałeś do czynienia z prawem i możliwościami prawników w jego interpretacji.
  • Odpowiedz
to co opisałem jest prawda, takie arbitralne decydowanie bez możliwości odwołania jest zaprzeczeniem państwa prawa


@flumpy_bread: co za dziwny zbieg okoliczności, że tylko dwa bantustany, w których można sobie nie publikować wyroków albo ustaw, bo nie, mają z tym problem, a całe 25 pozostałych państw nie ma z tym problemu. Jedna Polska i jedne Węgry przejrzały niecne plany unii i ją blokują.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego fajnie, szczególnie teraz, jest mieszkać w Szwajcarii. Wszyscy mają wywalone na wewnętrzne wojenki UE, a o tym wecie w ogóle się nie mówi/pisze. Polacy dalej są w miarę lubiani. Polecam przeprowadzkę tutaj jak ktoś nie może patrzeć co się w Polsce dzieje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji: gościu, jak dla mnie to może to blokować i Hitler że Stalinem, ten mechanizm jest wbrew jakimkolwiek zasadom państwa prawa, gdzie grupa europejskich przywódców decyduje komu zabrać fundusze umownie decydując czym jest praworządność i od tej decyzji nie ma odwołania do żadnego sądu. ALE WEGRY I POLSKA !!!!!! nienawiść do PiSu wam zaślepia oczy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateluszwajhe: nie, to nie jest definicja, odsyłam do prawoznawstwa i logiki semantycznej może zrozumiesz, że definicje powinny być konkretne a nie "naruszenie godności ludzkiej", gdzie wykładnię stosuje niesadowy organ i od którego odwołania nie można wnieść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateluszwajhe: to są tak nieostre pojęcia, że nie powinny być podstawą żadnej decyzji, a już na pewno nie decyzji wydawanej przez organ niesadowy i wydawanej arbitralnie bez możliwości wniesienia odwołania do 2 instancji, nieźle masz sprany beret od tego uwielbienia dla Unii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateluszwajhe: zmienia, bo nie tworzy się definicji z pojęć niejasnych xD, to na co się powołałes nie jest żadną definicja, dalej przemilczana kwestia odwołania i rozstrzygania sporu po odebraniu unijnych pieniędzy, hehs
  • Odpowiedz