Wpis z mikrobloga

Nie zamierzam jak narazie zamieniac mojej 1080ti bo radzi sobie swietnie a na pc to gram glownie w Warzone wiec stad moj dylemat. Jaka bedzie roznica miedzy moim pc a ps5.
  • Odpowiedz
@Lethal_Alpaca: Będzie różnica w grafice bo wersja na PS5 póki co to będzie w zasadzie identyczna wersja co na PS4 czyli last genowa. Pamiętaj, że do PC też możesz podłączyć bezprzewodowo pada i mieć praktycznie te same doświadczenie.
  • Odpowiedz
@Lethal_Alpaca: kup na ps5 i sciagnij z torrentow na PC. Ewentualnie pobierz z czyjegos konta gog. Za gre zaplacisz tak czy siak wiec chyba uczciwie. Jako developer bym sie nie obrazil xD Multiplayer predko nie wyjdzie a wtedy bedziesz musial dokupic wersje PC
  • Odpowiedz
@Lethal_Alpaca: Ja mam dużo słabszego kompa podłączonego do LG OLED b9, którego od jakiegoś czasu używam jako monitor, i gry nawet odpalone w 1080p wyglądają bardzo dobrze siedząc ok 1.7m od ekranu, nie musisz wszystkiego w 4k odpalać, sam myślałem o kupnie gry na ps4, ale od jakiegoś czasu nie mogę patrzeć się na konsolowe 30fps, a gra na ps5 pewnie też na samym początku będzie chodziła w 30 klatkach. Takze
  • Odpowiedz