Wpis z mikrobloga

Przez wiele lat przyzwyczailiśmy się już do tego, że w głównonurtowych mediach pojawiają się politycy i działacze skrajnej faszyzującej prawicy.
Te ich gościnne występy w liberalnych mediach mają jeden cel - ocieplić ich wizerunek. Często dziennikarze, prowadzący różnego rodzaju dyskusje nie zastanawiają się nad tym ale taki jest tego cel. Kiedy się zaczęło? Trudno ocenić. Każdy chyba pamięta debiut Krzysia Bosaka w "Tańcu z Gwiazdami" - a nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć jak niebezpieczne poglądy posiada ten człowiek i jakie niebezpieczne idee za nim stoją. Tak osładza się wizerunkowo faszystów.
Meainstremowe media zapraszające faszystów na różnego rodzaju debaty i pogadanki, rozmowy - robicie to źle. To nieporozumienie. Z faszystami się nie debatuje, z faszystami się nie rozmawia, z faszystami nie prowadzi się dialogu. Bo w ten sposób zrównujecie ich chore poglądy z poglądami reszty społeczeństwa.
Żadnej platformy wypowiedzi dla faszystów!

#antyfaszyzm #antifa #antykapitalizm
G.....5 - Przez wiele lat przyzwyczailiśmy się już do tego, że w głównonurtowych medi...

źródło: comment_1606800927Q02mWIrqt6YZwDxUTjaMcK.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaku745: To zasadniczo na czym sie opierają oskarżenia o f-----m wobec tych organizacji skoro mnie pytasz? Dla mnie to jakiś margines publicznej debaty, więc w sumie nie wiem, ale wy na ich zwalczaniu budujecie swoją tożsamość i sens istnienia.
  • Odpowiedz
Może trochę przeszkodzę Państwu , ale gdzie mógłbym zapisać się do tej antify? Bo tyle widzę ziomeczków "anti-antifa" na mieście że to chyba jakaś liczącą się grupa musi być i może warto tam wstąpić ?
  • Odpowiedz
Paradoks tolerancji.


@Gaku745: No tak jak na obrazku najpierw zrobił Hitler a potem Lenin. Najpierw siłowa rozprawa z opozycja a potem juz systemowa po przejęciu władzy. Może warto zacząć myśleć. O tym że tagujesz antifa i na tym plakacie jest antifa już nie wspomnę.
  • Odpowiedz
Ale marchewa ten gruby knur anarchol na 2 strzały d-----l z tym pyrlikiem i młotem na plakacie. Taki to prezes afy z Jaworzna a sam tam nie mieszka x lat bo już dawno wiadomo gdzie mieszka ten szczur i wyprowadził się gdzieś dalej a jedyna jego "walka" to w necie
  • Odpowiedz
To nieporozumienie. Z faszystami się nie debatuje, z faszystami się nie rozmawia, z faszystami nie prowadzi się dialogu


@Gaku745: A z komunistami można? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zrozum mnie źle, gardzę podobnie faszystami, komuchami i antifą, ale jak zakazujemy dyskusji to wszystkim skrajnościom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Riczard: To zależy z jakimi. Z dźwigami i czołgistami też chyba... Hmm, albo można, ich się akurat fajnie ośmiesza, z faszystami tak łatwo nie jest bo w przeciwieństwie do komunistów, faszyści nawet nie rozumieją co się do nich mówi.
  • Odpowiedz