Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Ogólnie chciałbym zasięgnąc opinii czy ja mam coś pod deklem i jestem zbyt podejrzliwy, czy może wręcz przeciwnie.

Opiszę wam dwie sytuacje z udziałem mojego #rozowypasek, które nie dają mi spokoju:
1. Różowy w delegacji. Dzwonie do niej na Skypie. Gadamy z wideo. Mówi, że jest z koleżankami na przerwie. Jednak oprócz damskich głosów słysze głos jakiegoś faceta. Pytam czy jest tam jakiś facet? Nie nie ma. To obróc kamerke. I cyk siedzi z nimi jakiś koleś. Eh, ah, to do innej koleżanki przyszedł.
2. Mieszkam w bloku. Nie znam sąsiadów. Wprowadziliśmy się niedawno. Byłem przekonany (do dzisiaj), że wszyscy sąsiedzi to stare dziadki i babcie. Pierwszy raz dzisiaj zobaczyłem, że na tym samym piętrze mieszka też koleś w moim wieku. Do rzeczy. Jakiś czas temu różowy wyszedł na zakupy, a 5 minut później słyszałem zza ściany odgłosy konkretnego seksu. Zastanawiałem się z kąd niby dziadki mają na to siłe...

Co o tym myśleć? Odwala mi myśląc, że różowy przyprawia mi rogi czy przesłanki są racjonalne?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc4e8521831d2000bfc12d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwia...

źródło: comment_1606761055yDtQkNjXmA1hYl39koanS5.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: wow "Jakiś czas temu różowy wyszedł na zakupy, a 5 minut później słyszałem zza ściany odgłosy konkretnego seksu." a wróciła z zakupami? XD ja to się jej trochę nie dziwię że cię wtedy okalamala to trochę jak z rodzicami jak o wszystko robią awantury to potem się ich okłamuje dla spokoju ¯_(ツ)_/¯ nie mówię że to dobrze ale jak stale jej robisz jazdy nawet jak do sklepu pójdzie to trochę