Wpis z mikrobloga

Konfederacji wzrosło poparcie na wsi z 6 % w wyborach w 2019 do 11 % obecnie według IPSOS. Przypomnę, że ta sama sondażownia daje 9 % w sondażu ogólnym, a także 20 % (1 miejsce) w grupie wiekowej 18-29 lat i 13 % w grupie wiekowej 30-39 lat. Oczywiście jest to efekt wstawienia się za rolnikami, ale...

Najlepszym lekarstwem na spadek w sondażach były wściekłe ataki lewicy i zawłaszczenie strajku, z którego teraz każdy ma beke
#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: uważam, że zdobycie wsi jest przełomem, odbiera pisowi a w dodatku jest to elektorat do którego najtrudniej dotrzeć bo jest tam taka "pisowska mentalność" oczywiście uogólniam i żyją bezpośrednio z dotacji więc te 11% to dobra baza na przyszłe przejęcie władzy lub chociaż zawiązanie koalicji.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Wow, fajnie.

A im więcej ludzi będzie popierać, tym więcej ludzi obok się dowie i wtedy to się rozszerzy. Ludzie na ogół nie głosują na partię, jeśli nie znają nikogo kto ją popiera. Dlatego ja znajomym, czy to w pracy czy gdziekolwiek o tym mówiłem, żeby już kogoś znali. Potem parę osób, jako że sam na nich głosuję, przekonałem do Konfederacji. :)

Ale do osób na wsi nie byłem
  • Odpowiedz