Wpis z mikrobloga

czy nie uwazacie, ze w naszym spoleczenstwie zbyt wiele dobrego przypisuje sie strazakom pomijajac przy tym zawod magazyniera podczas gdy te dwa zawody sa niemalze identyczne?
strazacy wchodza do budynkow ktore plona niemalze majac pewnosc ze nikt tam juz nie zyje, a my na magazynie chocbysmy dostali do przesegregowania slupek palet gdzie kazda wydaje sie byc zniszczona to musimy kazda z osobna obejrzec i przesegregowac
tak jak strazacy kieruja sie zasada, ze jesli jest choc cien szansy ze uratuja ludzkie zycie to wchodza tak my na magazynie gdy choc jest cien szansy ze w slupku bedzie dobra paleta to bedziemy segregowac
co myslicie? bo moim zdaniem to straszny podwojny standard i niedocenianie magazynierow
#strazpozarna #logistyka #magazyn #dupeczkizprzypadku
dumnymagazynier - czy nie uwazacie, ze w naszym spoleczenstwie zbyt wiele dobrego prz...

źródło: comment_1606749727xwvmVlHsSXcbCwUcr3MPKG.jpg

Pobierz
  • 23
Pewnie jak masz kursy w swoim mieście, to dopytaj czy przy okazji załatwiają egzamin UDT, jak nie, to będziesz musiał jechać do najbliższego miasta wojewódzkiego po ustaleniu terminu. Koszt egzaminu UDT to coś mniej niż 200 zł na II WJO (widłaki). Ja przed zmianą przepisów jeździłem na "papierach" z kursu i pracodawca zorganizował egzamin. U mnie wyglądało to tak: pierwsza część - losowe pytania przed egzaminatorem ustnie, potem część praktyczna, czyli podjechanie
Ja zrobiłem 1 WJO - tyle że z tego co wiem teraz wszystkie nowe uprawnienia są okresowe - mi udało sie zrobić jeszcze na bezterminowym ( ͡° ͜ʖ ͡°).