Wpis z mikrobloga

Ughh. Ogólnie to na co dzień jestem hetero i faceci nie wywołują u mnie niczego, podoba mi się jedynie to co kobiece, a mój crossdressing nie towarzyszy mi przez cały czas, jedynie czasami chcę się przebierać, ale jednocześnie czasami wtedy pojawiają się różne hmm... Fantazje? Nie wiem jak to określić. Różnego rodzaju (fantazje, tak, to chyba dobre słowo) miewa każdy z nas i w moim przypadku np. jedną z nich jest coś tego typu, jak w załączonym przeze mnie linku. Jest tu jeszcze ktoś kto tak miewa? Co o tym sądzicie? Im więcej osób się wypowie, tym fajniej, choć Wykop niestety nie jest zbyt rozwiniętą społecznością pod tym względem.

btw. kojarzy ktoś czy na Reddicie istnieje jakoś polska społeczność crossdressingu?

#transblogasek #crossdressing #crossdresser #ladnetranski #dragqueen
J.....r - Ughh. Ogólnie to na co dzień jestem hetero i faceci nie wywołują u mnie nic...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JustAnotherCrossdresser: Przepiękny filmik. Taka wizja poranka to coś wspaniałego. Następnie czas na godzenie się ze swoim losem i tracenie resztek męskości. Akceptacja swojej nowej sytuacji i kompletne oddanie się jej. Chyba czas zacząć wieczornych poszukiwań sklepów ze starociami...
  • Odpowiedz