Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@setka007: kurde, daj znać bo ja niby mam logoterme na nowej chacie ale też jestem totalnie zielony i nawet się tam jeszcze nie wprowadziłem ale właśnie myślę też o tym. Daj znać jak wrażenia, najwyżej zamówię z UK od siostry sobie.
  • Odpowiedz
@mjeziersky: na ebay sa nawet taniej za 145 z wysylka aktualnie. w srode bede testowal jak mi zaloza. Mozna tez tanszego hive wziazc obecnie za 120 ale ponoc lubi sie rozlaczac. dlatego na nesta sie zdecydowalem. Nie wiem czyto w polsce bedzie dzialac bo chyba oficjalnej sprzedazy nie ma.
  • Odpowiedz
@mjeziersky: siemka mialem wolac jak juz bedzie. To juz jest;) Generalnie instalcja zajela okolo godizny monterowi(mozna to samemu zrobic ale ja sie nie znam na tym, nie wspomne ze boiler w #!$%@? kasy kostzowal i jest na gwarancji wiec wolalem zpalacic za autoryzowanego instalatora). Ok zianstalowal taka puszke podlaczajac ja do boilera i do pradu(fotka) oraz wlasciwy termostat w miejscu starego ale moze tez stac itd. nie ma reguly. Sama konfiguracja
s.....7 - @mjeziersky: siemka mialem wolac jak juz bedzie. To juz jest;) Generalnie i...

źródło: comment_160698887356hPQXIGj6z8qboZT1R2s3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@setka007: klasa, dzieki za info ! wroce na pewno o jakies pytania jak w koncu bede sie mogl wprowadzić i wybadam i też zrobie jakiś delikatny research, bo u mnie nie ma boilera tylko jest logoterma (cokolwiek to jest xD)

ale wygląda super, także congrats !
  • Odpowiedz