Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 638
Co? 5733 przypadków? XDDDDDDDDD

Wnioskuję, że możliwe są opcje:

- zrobiło się chłodno i ludziom nie chce się stać w kolejce po test na zimnym
- ludzie zobaczyli, jaki jest syf w służbie zdrowia i zwyczajnie boją się iść na test
- ludzie są już wkurzeni ciągłym zamykaniem branż gospodarki na chybił trafił i chcą jak najszybszego powrotu do normalności, dlatego olewają testy
- zwyczajnie robione są wałki w statystyce po odcięciu od danych cwanego małolata, który patrzył im na ręce

Bo ni chu chu nie uwierzę, że tak spada samo z siebie, nawet nie biorąc pod uwagę zwyczajowego dołka po niedzieli.

#koronawirus #bekazpisu #niepopularnaopinia #neuropa
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bajerek: @jaroty: No jak od wiosny można dostać zwolnienie lekarskie na telefon a masz objawy to nikt się nie będzie bawił w testy. Zadzwoni, powie jak jest i dostanie zwolnienie. Nawet jeśli to COVID to do chorowania przeciętnemu człowiekowi test nie jest potrzebny. Ewentualnie jak złamie nogę, to wtedy jest turbo przypał. Ale jak siedzisz na dupie i sobie grzecznie chorujesz to ładowanie się w testy to tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaroty: ja kurde słyszałem, jak mama mówi do córki, żeby nie szła na te testy całe bo ona do pracy musi. No k---a xd
Także ludzie też normalnie zaczynają unikać tych testów bo po co na co, jeszcze człowiek będzie musiał w domu siedzieć na kwarantannie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaroty: znam co najmniej 13 osób które miały typowe objawy COVID-19 i po prostu same się odizolowały na kilkanaście dni nie robiąc testów. Powodem jest brak zaufania do Państwa i jego służb.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaroty: wykonujesz mniej testów to i wynik pozytywnych jest niższy. Poza tym to te testy są o kant c---a rozbić. Słowacja robiła testy na obecność przeciwciał i wyszło że 90 procent wyników poprzednich testów była fałszywie dodatnia
  • Odpowiedz
@jaroty: tak jak piszesz. Ale ja myślę że zaraz nie będzie już miał kto chorować. Z resztą już w oficjalnych statystykach zaraz będzie milion zakarzen, nie zdziwił bym się jak by to było tak spokojnie z 20 razy niedoszacowane. Rząd odtrąbi sukces a wrzeczywistosci umrze do końca pandemii tyle osób jak by nikt z tym nic nie robił. Powiedzą że wygraliśmy a tak na serio to mamy teraz jedną z
  • Odpowiedz
@jaroty: nikt normalny z własnej woli nie szedł robić testu przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś znajomy był chory, to trzyma się gębę na kłódkę żeby nie wyszło przypadkiem, że miało się z kim kontakt.
  • Odpowiedz
@jaroty: a ja myślę, że liczba przypadków drastycznie spadła. Dowód ? Niestety tylko anegdotyczny, bo jak było 25-30tys to w firmie 200 osób były przypadki a teraz nie ma ani jednego.
  • Odpowiedz