Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@WiktorekS: k---a, 5 lat na emigracji wyłącznie posługując się angielskim, i mam wynik b2.

Nigdy nie spotkałem się w życiu z tego typu formą wypowiedzi jak w tym teście jest pokazane. Co to w ogóle jest za sformułowanie zdania na screenshocie?
Ja bym raczej spodziewał się odpowiedzi "The teacher asked if all of us rememberedto bring our textbooks to class.
misiek735 - @WiktorekS: k---a, 5 lat na emigracji wyłącznie posługując się angielskim...

źródło: comment_1606722246MrXaZPFhP8ZZKAGK6TzI39.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiktorekS: kiedys robilem darmowy test kwalifikacyjny ze znajomosci niemieckiego, chyba kazda szkola jezykowa takie oferuje zeby Cie zakwalifikowac do odpowiedniej grupy- tamten mial ponad 100 pytan i spora czesc z nich byla otwarta ;) polecam wiec zgloszenie sie do jakiejs lokalnej szkoly jezykowej z pytaniem o cos takiego.
  • Odpowiedz
Certyfikat z angielskiego miał sens 20 lat temu, albo jak ktoś chce pracowac w budżetówce albo studiować za granica. Dla normalnych ludzi to trochę wywalanie kasy w błoto niestety, bo teraz angielski jest podstawa jak mycie zębów.
  • Odpowiedz
Certyfikat z angielskiego miał sens 20 lat temu, albo jak ktoś chce pracowac w budżetówce albo studiować za granica. Dla normalnych ludzi to trochę wywalanie kasy w błoto niestety, bo teraz angielski jest podstawa jak mycie zębów.

@pan_welniak: No chyba, że chcesz iść na studia za granicą albo na postdoca to ten certyfikat zdecydowanie ułatwia sprawę lub jest wręcz warunkiem koniecznym, żeby w ogóle chcieli z tobą gadać.
  • Odpowiedz