Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TajskiBokser: wydaje mi się, że fitatu ma lepszą bazę, czytanie kodów też jakoś której działa wg mnie. No i nie denerwuje tymi ciągłymi powiadomieniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TajskiBokser: yazio bo skaner działa dla odmiany i ma latarkę, w dodatku baza produktów jest zdecydowanie lepsza.
Ostatnio zainstalowałem fitatu i połowę produktów musiałem sam dodawać bo nie było, te same rzeczy na yazio są. Nie mówiąc już o tym że skanowanie ma fitatu zajmowało mi nieraz kilka minut żeby złapać focus, a wyszukać produktów się praktycznie nie da bo szukanie słowami kluczowymi jest upośledzone.
  • Odpowiedz
@TajskiBokser: z poza konkursu - myFitnesspal, Tych co podałeś nie próbowałem żadnej.

Tą używam i w sumie jest ok, baze produktów ma dużą - nigdy mi nic nie brakło, kalorie się zgadzają, skanuje kosu kreskowe, liczy makro rowniez prawidłowo.

W wersji darmowej #!$%@? reklamami, tp ogromny minus.

co mnie do niej skłania?
dwukierunkowa integracja z TrainingPeaks - to w moim przypadku musthave, w apce dodaje tylko jedzonko, w tp mam wszyatkie
Hipodups - @TajskiBokser: z poza konkursu - myFitnesspal, Tych co podałeś nie próbowa...

źródło: comment_16067544241eupACAdD1qHP0zfUJd3Mp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz