Wpis z mikrobloga

Zaraz zaraz - właśnie przeczytałem że sony nie dało wsparcia dla starego dualshocka 4 do nowego ps5

Poważnie? XD Mam w domu 4 pady do ps4 i żeby pograć w 4 osoby w coś musze kupić nowe 2 pady za 300zł sztuka? Oj sony sony XD


#ps5
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: co... Jezu, pierwszy raz od ps2 zastanawiałem się czy kupić konsole, ale jak czytam takie kwiatki, to nadal zostanę chyba przy pc xD
  • Odpowiedz
@Rabusek: Przeciesz ta informacja juz była podana pare miesiecy temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie wszystko zalezy od tego jak bedzie wykorzystywany dualsense, jesli były by stare pady kompatybilne z nowymi grami to pewnie dualsensy nie były by wykorzystywane w taki sposób jak sony by chciało.
  • Odpowiedz
@Rabusek: spoko xd to czekam jeszcze na wyrazy oburzenia że na PS5 nie działają pady z PSX-a


nie próbuj przypadkiem uruchamiać też Assassin's Creed: Syndicate, bo znów dodasz nowy wpis że gra c-----o działa xd

tamagotchi - @Rabusek: spoko xd to czekam jeszcze na wyrazy oburzenia że na PS5 nie d...
  • Odpowiedz
@Rabusek: głupie? Większość gier będzie korzystać z nowych funkcji nowego kontrolera, DS5 to jest integralną część konsoli. Serio nie rozumiesz takich rzeczy?
  • Odpowiedz
@Rabusek: DS4 działa na PS5 z grami uruchomionymi w trybie PS4 (pro) legacy.

Mały hack: możesz uruchomić gry ps5 na ps4 jako remote play. Wtedy zagrasz we wszystkie na DS4.

Podejściu Sony się nie dziwię. DualSense z konsola tworzą integralna całość. Dlatego twórcy thirdparty ciagle dokładaja coś z HF/AT z każda łatką (przykład: AC Valhalla)
  • Odpowiedz