Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loco_Tranquilo: Oświetlenie musiałbyś poprawić. Popatrz na cień pod samochodem w tle, a potem na twój. Dodatkowo nie zgadza się perspektywa i skala. Twój samochód jest znacznie bliżej niż ten w tle, a jest niewiele większy. Na początek spróbuj go wrzucić na jakąś drogę /pustynię /parking będzie Ci go łatwiej skomponować. I podziałaj trochę z kątem słońca, żeby cień był ostrzejszy i z ogniskową, żeby bardziej odpowiadała tłu. Choć jak mówię,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DywanTv: i teraz jak mi o tym napisałeś to widzę że jest za mały w stosunku do auta w tle, dobrze że wrzuciłem bo chciałem właśnie taki feedback dostać. Kombinowałem z ustawianiem hdri i "podłogi" z tego samego hdri tak jak na tym filmie, ale robiłem to pierszwy raz i z ciekawości, więc wyszło jak wyszło. Najgorsze jest to że ten obrazek przy 128 samplach renderowal się 50 minut chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Robiłem to na dwurdzeniowym intelu Pentium. Miałem składać nowy komputer już z rok temu, ale czekałem na premiery AMD i nvidii. A teraz covid i słaba dostępność sprzętu jeszcze mnie wstrzymuja przed kupnem
  • Odpowiedz