Wpis z mikrobloga

Mam głupie pytanie. Jestem na pierwszym semestrze magisterki. Sprawdziłem sobie stronkę jednego wykładowcy i zauważyłem, że ma propozycję ciekawego tematu pracy dyplomowej. Wiem, że przede mną jeszcze 3 semestry ale jak myślicie, czy warto do niego teraz napisać i powiedzieć, że temat mnie interesuje, jest powiązany z obowiązkami w pracy i pomysłem na biznes i chciałbym ten temat jako pracę magisterską?

#studbaza #studia #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: możesz do niego napisać, ale ten temat jest raczej przypisany dla ludzi co obecnie wybierają temat, a nie dla 1 semestru: ale co jak co, zawsze możesz podbić, się popytać, a temat mieć potem podobny (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: tak się właśnie powinno robić, że temat wybierasz na początku magisterki. Dzięki temu masz czas, żeby zrobić porządną i ciekawą pracę. Im szybciej zaczniesz o tym myśleć tym lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalibraTeam: koleżanka na 2 sem licencjatu juz miała temat bo sie dogadała z prowadzącym. On był zadowolony ze taka ambitna i ogarnieta wie czego chce i bardzo jej pomagał.
Także myślę że warto. Jeśli wiesz czego chcesz.
  • Odpowiedz
koleżanka na 2 sem licencjatu juz miała temat bo sie dogadała z prowadzącym. On był zadowolony ze taka ambitna i ogarnieta wie czego chce i bardzo jej pomagał.

Także myślę że warto. Jeśli wiesz czego chcesz.


@poam89: właśnie piszę maila do wykładowcy, raz sie zyje
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: przecież temat sie wybiera co najmniej rok przed terminem obrony, więc w takiej skali dodatkowe kilka miesięcy niczego nie zmienia i to jest spokojnie dobra pora na szukanie tematu.
  • Odpowiedz