Wpis z mikrobloga

@PWRXerXes: to kup, i zawołaj mnie na wykopie za parę miesięcy jak kartę dostaniesz. Poecam stosowny wątek na pclab forum. xkom, morele póki nie masz karty w ręku to nic na pewno nie wiesz. Ludziom spakowane paczki czekające na podjęcie przez kuriera zawracali bo kierownik centrum logistycznego znalazł kupca za 5k a mirkowi mówili "zaginęła w transporcie".
jak mam wiec kupic poza kolejnością z dropow?


@PWRXerXes: polować i być szybszym niż inni. Napisz bota jak cię bardzo ciśnie, jak nie partalert, distil i wsparcie kolegów z pclab.
@PWRXerXes: ale ty przeczytałeś zasady oznaczania produktów w morele? I do tego jesteś świadomy jak szybko boty wykupują dropy? 101:
1. przedsprzedaż - idziesz do kolejki
2. przedsprzedaż + inna ilość sztuk niż była przed chwilą (może) był / bedzie drop ale dalej idziesz do kolejki
3. brak 'przedsprzedaż' > 1 sztuka, czas dostawy w tym tygodniu, da się dodać do koszyka - próbuj kupić najwyżej ci anulują ale kasa szybko
@PWRXerXes: mój bot odświeża co 10s bo chciałem być miły dla serwerów. To było za wolno, za każdym razem wszystko już było wykupione. W końcu przypadkiem otworzyłem stronę moreli z listą rtxów i na moich oczach 1 karta stała się dostępna. Ale to tylko dzieki temu że jest to model wyśmiany przez pclab jako totalne truchło inikt na niego nie poluje.